| Product Name | 8 Port L2 Managed Network Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| OEM | Support |
| Installation | 35mm Din-Rail Or Wall-Mounting |
| Function | SNMP, ERPS, ACL, MAC, VLAN, IGMP, QoS |
| Product Name | 5 Port Unmanaged Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| Size | 114*93*35mm |
| Weight | 0.15kg/pc |
| Warranty | 3 Years |
| Rate | 10/100/1000Mbps |
| Product Name | 2 Port Industrial Media Converter |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 Hours |
| Transmission Distance | 2KM-120KM |
| Certificaiton | CE FCC ROHS Compliance |
| Data Rate | 10/100Mbps |
| Product Name | 8 Port Industrial Poe Managed Switch |
|---|---|
| PoE Protocol | PoE Af/at/bt |
| Console | RS-232 (RJ-45) |
| Power Input | DC48V~DC57V |
| Mounting Method | Din Rail |
| Product Name | Din Rail Ip40 48v Poe 1 Fiber Industrial Poe Switch 8 Port Gigabit |
|---|---|
| Fiber Ports | 1 |
| POE Ports | 8 |
| Safety Class | IP40 |
| Mounting Method | Din Rail Mounting |
| Product Name | 10G Industrial Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| PoE Budget | 240W, 8*30W |
| PoE Output | DC48V, Active PoE |
| Dimension | 165*112*54mm |
| Application | Telecommunication, CCTV Security |
| Product Name | 8 Port Managed PoE Network Switch |
|---|---|
| RJ45 Port | 8 X 10/100/1000M RJ45 Ports |
| Customization | Support |
| PoE Function | 802.3af/at, 240W |
| Mounting Way | Din-Rail Or Wall Mounting |
| Product Name | 10 Port Industrial Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Functions | Vlan, MAC, SNMP, Ring... |
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Power Input | DC12V~DC52V |
| Mounting | Din/Wall/Desktop |
| Product Name | 48VDC DIN Rail Mounting Industrial Ethernet POE Switch |
|---|---|
| PoE Ports | 8 Gigabit POE |
| Operating Temperature | -40 ~ 85℃ |
| Input Power | 48-52VDC |
| Waterproof | IP40 |
| Product Name | POE Switch Gigabit Ethernet 6 Port Switch |
|---|---|
| POE Port | 1~6 Port |
| Fiber Port | 1 * SFP Port |
| Function | POE AT / AF |
| Warranty | 3 Years |