| Product Name | Dual Power Supply Industrial POE Optical Switch |
|---|---|
| PoE Ports | 8 Gigabit POE |
| Fiber Port | 1 ST Fiber Port |
| POE Standard | POE Af/at (15.4W/30W) |
| Power Supply | 48-52VDC |
| Name | POE Network Switch |
|---|---|
| Ports | 1SFP Port, 2 Uplink Ports And 4 RJ45 Ports |
| Color | Black |
| Network Port | RJ45 |
| POE Standard | AF/AT |
| Power Input | DC 48-52V Redundant Power |
|---|---|
| Fiber Port Type | MM,up To 2km; SM, Up To 120km |
| Product Name | Managed Industrial POE Fiber Switch |
| Surge Protection | ±6KV |
| Applciation | Traffic Control And Transportation |
| Power Input | DC 48-57V Redundant Power |
|---|---|
| Fiber Port Type | MM,up To 2km; SM, Up To 120km |
| Product Name | Managed Industrial POE Fiber Switch |
| Surge Protection | ±6KV |
| Single-mode | 20, 40,60, 80,100,120Km,optional |
| Features | Vlan, Extend Mode |
|---|---|
| Product Name | 24 Port Commercial Poe Network Switch |
| PoE Budget | 300W |
| Rate | 10/100Mbps And Gigabit Uplinks |
| Power Input | AC Input, 100V~240V |
| Product Name | Industrial Gigabit Fiber Media Converter |
|---|---|
| Function | Unmanaged, PoE |
| Fiber Type | SC Single Fiber |
| PoE Budget | 15.4W/30W |
| Power Supply | DC48V |
| Product Name | Din-rail Ethernet Gigabit Switch |
|---|---|
| Fiber Port | SFP Slot |
| Dimension | 113.8* 93*34.9mm |
| Safety Class | IP40 |
| Warranty | 3 Years |
| Product Name | 12 Port Managed Industrial Switch |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 Hours |
| Surge Protection | ±4KV |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Function | LACP, POE, QoS, SNMP, VLAN Support |
| Fiber Ports | 2 SFP Support 2.5G |
|---|---|
| Product Name | 2.5G Managed POE Switch |
| Surge Protection | ±6KV |
| Power Supply Pin | 1/2 (V+),3/6 (V-); 4/5 (V+),7/8 (V-) |
| Packaging | Netural Packing |
| Product Name | 10G Managed Industrial Switch |
|---|---|
| Fiber Ports | 4 SFP Ports Support 10G |
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| Data Processing | Store And Forward |
| Bypass Function | Optional |