| Product Name | Poe Switch 4 Port |
|---|---|
| POE | 15.4W/30W |
| POE Distance | 100m |
| Rate | Gigabit Ethernet |
| UTP Port | 2 |
| Product Name | 16port POE Switch |
|---|---|
| Network Port | 8 X 10/100/1000M RJ45 Ports |
| Fiber Port | 8 X 1000M SFP Fiber Ports |
| Console Port | 1 X RJ45 Ports |
| Working Temperature | -40℃ - +75℃ |
| Product Name | Gigabit 802.3bt PoE++ Managed Switch |
|---|---|
| Port | 10 |
| Optical Rate | 1G/2.5G |
| Dimension | 165 X 112 X 45.5mm |
| Voltage | DC48V |
| Product Name | Gigabit Managed POE Switch |
|---|---|
| Power Input | 48 To 52v DC Redundant Power |
| POE Ports | 4 Port Support Poe |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Surge Protection | ±6KV |
| Product Name | 12 Port Managed Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Power Input | 12 To 52v DC Redundant Power |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Product Name | Outdoor POE Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| OEM | Accept |
| Product Name | 6 Port 2.5G Fiber Optic Network Switch |
|---|---|
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Fiber | 2*1G/2.5G/10G SFP+ Slots |
| Copper | 4*100M/1G/2.5G RJ45 |
| Customization | Support |
| Product Name | 10G L3 Managed Fiber Switch |
|---|---|
| Power | Maximum 38W |
| Power Output | 12V8A |
| Bandwidth | 128Gbps |
| Indicator | PWR, SYS, SW, PoE/ACT, Link/ACT |
| Product Name | 12 Port 10G Managed Fiber Switch |
|---|---|
| Safety Certificate | CE、FCC、RoHS |
| MAC Address | 16K |
| Bandwidth | 240Gbps |
| Power Supply | 12V8A |
| Product Name | 12 Port Gigabit PoE Fiber Switch |
|---|---|
| Uplink | Gigabit Based, 2 Copper And 2 Optical |
| PoE Protocol | PoE Af/at Compliant |
| PoE Distance | Default 100 Meter, Extend Mode 250 Meter |
| PoE Budget | 120W |