| Product Name | 2.5g Ethernet Switch |
|---|---|
| Power | AC 100-240V |
| Ethernet Ports | 8*2.5G RJ45 Ports |
| Uplink Ports | 1*10Gbps Sfp+ Port |
| Backplane Bandwidth | 60Gbps |
| Product Name | Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Use | Support PoE IP Cameras/CCTV/IP PHONE |
| Product Name | 5 Port Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| POE Ports | 4 Ports Support Poe |
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| OEM | Available |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Product Name | 8-Port 10G Network Switch |
|---|---|
| Network Speed | 100M/1G/2.5G/5G/10G |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Power Input | AC100V~240V |
| Packaging Details | 1 piece in a box, Gross weight of product: 2.12KG |
| Product Name | Managed Switch 8 Port |
|---|---|
| Mounted Way | Din-rail |
| Managed | Layer Two |
| Input Voltage | DC 9-36V |
| Jumbo Frame | 9.6KB |
| Product Name | 8 Port Managed Industrial Switch |
|---|---|
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Transmission Distance | 2KM-120KM |
| Brand | Olycom/customized/no Brand |
| MOQ | 1 Pcs |
| Product Name | 8 Port Industrial Gigabit Managed Switch |
|---|---|
| Size | 158*115*60mm |
| Weight | 0.75kg Net Weight |
| Mounting | Din Rail/Wall/Desktop |
| Speed | 1G/2.5G |
| Product Name | 2 Port Industrial Ethernet Media Converter |
|---|---|
| Rate | 100/1000Mbps |
| Input Power | 12-52VDC |
| Dimension | 113.8 X 93 X 34.9mm |
| Mounting Way | Din-Rail Mounting |
| Product Name | Durable Gigabit Industrial Ethernet POE Switch |
|---|---|
| Power Pin Assignment | 1/2+;3/6- |
| Shell | IP40 Protection Grade, Metal Shell |
| MAC Address Table | 8K |
| MTBF | 500000 Hours |
| Product Name | 24 Port CCTV Poe Switch |
|---|---|
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Dimension | Standard 1U Rack |
| POE Protocol | 802.3af/at |
| Management Features | Vlan, Ring, IPV4, IPV6... |