| Product Name | 20KM Industrial Gigabit Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G SFP Slot |
| Copper | 1*10/100/1000M Auto-sensing Speed |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Customization | Support |
| Product Name | 8 Port Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Ports | 10 |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Transmission Rate | 10/100/1000Mbps |
| Operating Temperature | -40 ~ 85℃ |
| Product Name | 8 Port Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Ethernet Ports | 8*10/100/1000M |
| Fiber Ports | 4*1G SFP Slots |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Safety Class | IP40 |
| Product Name | 8 Port Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| Ports | 12 |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Weight | 750g |
| Condition | Original New |
| Product Name | E-mark 8 Port Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Working Speed | 10/100M Or 10/100/1000M |
| Application | Automotive Solution |
| Customization | Support |
| Chipset | Realtek |
| Product Name | 10 Port Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Transmission Rate | 10/100/1000Mbps |
| Ethernet Ports | 8*RJ45 Ports |
| Fiber Ports | 2*1G SFP Ports |
| Chipset | Realtek |
| Product Name | Managed Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Managed | Yes, L2 |
| Connector Type | SFP |
| Mac | 8K |
| Operating Temperature | -40 ℃ To + 75℃ |
| Product Name | Industrial Ethernet Switch 5 Port |
|---|---|
| Ports | ≤ 8 |
| RJ45 Ports | 4 |
| Switch Capacity | 40G |
| Operating Temperature | -40~+75°C |
| Product Name | 8 Port Gigabit Industrial Switch |
|---|---|
| Power Supply Pin | 1/2 (V+),3/6 (V-); 4/5 (V+),7/8 (V-) |
| Brand | Olycom/customized/no Brand |
| PoE Output Power | 15.4W/30W |
| Surge Protection | ±6KV |
| Product Name | 5 Port Poe Ethernet Switch |
|---|---|
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Surge Protection | ±6KV |
| PoE Output Power | 15.4W/30W |
| Sample | Available |