| Product Name | 8 Port Industrial Managed Switch |
|---|---|
| Rate | 10/100/1000Mbps |
| Dimension | 158*115*60mm |
| Weight | 0.75kg |
| Voltage | DC12V~52V |
| Product Name | 8 Port Unmanaged Network Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M SFP Slots |
| Ethernet | 6*10/100Mbps |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Certification | CE RoHS FCC |
| Product Name | Gigabit Industrial Ethernet Switch 5 Port |
|---|---|
| Power Supply | DC12-52V Dual Power Input |
| Fiber | 1*1000M SFP Slot |
| Copper | 4*10/100/1000Mbps |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Product Name | 16 Port Industrial Poe Switch |
|---|---|
| POE Standard | 15W/30W/60W |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Function | LACP, POE, QoS, SNMP, VLAN Support |
| Product Name | 5 Port Industrial Ethernet Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M SFP Slot For SM/MM Modules |
| Copper | 4*10/100Mbps |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| IP Level | IP40 |
| Product Name | 8 Port Gigabit Managed Switch |
|---|---|
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Input Voltage | DC12-52V |
| OEM | Accept |
| Function | LACP, QoS, SNMP, VLAN Support |
| Product Name | 8 Port Gigabit E-mark Ethernet Switch |
|---|---|
| Speed | Full Gigabit |
| Feature | Unmanaged, Non-POE |
| Applciation | Traffic Control And Transportation |
| Voltage Input | DC12V~DC52V |
| Product Name | 8 Port Gigabit PoE Switch |
|---|---|
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| PoE Protocol | 802.3af/802.3at |
| PoE Budget | 96W/120W Optional |
| Dimension | 200*118*44mm |
| Product Name | Managed Industrial Fiber Switch |
|---|---|
| VLAND ID | 4096 |
| Jumbo Frame | 9.6KB |
| Switch Capacity | 40G |
| Products Status | Stock |
| Power Supply | DC 48-52V Dual Power Input |
|---|---|
| PoE Output Power | 15.4W/30W |
| Product Name | Gigabit Industrial Poe Switch |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Surge Protection | ±6KV |