| Product Name | 8 Port Gigabit Switch |
|---|---|
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Surge Protection | ±6KV |
| OEM | Accept |
| Power Input | 12 To 52v DC Redundant Power |
| Product Name | Network Switch PoE 8 Port |
|---|---|
| Network Speed | 100/1000Mbps |
| Feature | Unmanaged, PoE Af/at |
| PoE Budget | 240W |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| Product Name | 16 Port Gigabit Poe Switch |
|---|---|
| Power | AC 100-240V |
| MAC Address Table Size | 8K |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Switching Capacity | Switching Capacity |
| Product Name | Hybrid Rate CCTV Network POE Switch |
|---|---|
| PoE Budget | 120W |
| Power Input | AC100~240V |
| Port | 10 Port, Full Ethernet Ports |
| Speed | 10/100/1000M For Uplink, 10/100M For Downlink |
| Name | 6 Port 100/1000M Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber Port | 2*100/1000M SFP Slots |
| Copper Port | 4*100/1000M RJ45 |
| Input Voltage | DC12-52V |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Product Name | Industrial Gigabit Fiber Optic Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*1G ST Fiber, SM/MM |
| Copper | 8*10/100/1000Mbps RJ45 |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Customization | Yes |
| Product Name | 2.5G Managed Industrial Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| Power Supply Pin | 1/2 (V+),3/6 (V-); 4/5 (V+),7/8 (V-) |
| PoE Output Power | 30W/60W/90W |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product Name | 10/100Mbps 5 Port Ethernet Switch Hub |
|---|---|
| Fiber Type | SC Single Fiber |
| Distance | 20/40/60/80/100km |
| Ethernet Port | 4* RJ45 Ports |
| Fiber Port | 1* SC Port |
| Product Name | 10G Fiber Optic Switch |
|---|---|
| Port | 8*1G/2.5G/10G Fiber |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Power | DC12V Input |
| Packaging Details | 1 piece in a box, 0.86Kg G.W. |
| Product Name | Industrial Poe Switch 8 Port |
|---|---|
| Console Port | One RJ45 Port |
| Managed | SNMP, Web, Ring Ect |
| Product Color | Black |
| Power Connector | Green Terminal |