| Product Name | 5 Port Gigabit Industrial SFP Fiber Switch |
|---|---|
| Chip | Realtek |
| Customization | Support |
| Fiber Speed | 1*100M/1G SFP |
| Copper Speed | 4*100/1000Mbps RJ45 |
| Model No. | IM-WP054GE |
|---|---|
| Uplink | 1*100/1000M LAN Port |
| Downlink | 4*100/1000M LAN/PoE Ports |
| PoE Budget | 120W |
| Input Voltage | DC 48-52V |
| Product Name | 8 Port Industrial Poe Switch |
|---|---|
| Brand | Olycom/customized/no Brand |
| Surge Protection | ±6KV |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| POE Ports | 8 Ports Support Poe |
| Product Name | 5-Port WEB Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Speed | 5*100/1000M Auto-adaptive Copper |
| Feature | Non-PoE, RSTP, 802.1Q |
| Power Input | DC12V~DC52V |
| Chip | Realtek |
| Product Name | 9 Port Unmanaged 2.5G Ethernet Switch |
|---|---|
| Backplane Bandwidth | 60Gbps |
| Ethernet Ports | 8*2.5G RJ45 Ports |
| Uplink Ports | 1*10Gbps Sfp+ Port |
| Forwarding Mode | Store Forward |
| Product Name | 5 Port Unmanaged Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| Size | 114*93*35mm |
| Weight | 0.15kg/pc |
| Warranty | 3 Years |
| Rate | 10/100/1000Mbps |
| Product Name | 2 Port Industrial Ethernet Media Converter |
|---|---|
| Rate | 100/1000Mbps |
| Input Power | 12-52VDC |
| Dimension | 113.8 X 93 X 34.9mm |
| Mounting Way | Din-Rail Mounting |
| Product Name | 5 Port Outdoor Poe Switch |
|---|---|
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Power Input | 48 To 52v DC Redundant Power |
| Product Name | Durable Gigabit Industrial Ethernet POE Switch |
|---|---|
| Power Pin Assignment | 1/2+;3/6- |
| Shell | IP40 Protection Grade, Metal Shell |
| MAC Address Table | 8K |
| MTBF | 500000 Hours |
| Product Name | Gigabit Ethernet Switch 8 Port |
|---|---|
| Dimension | 158*115*60mm |
| Weight | 0.75kg |
| Warranty | 3 Years |
| Rate | 10/100/1000M |