| Product Name | 6 Port Industrial Managed Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber Speed | 2*100M/1G/2.5G SFP |
| Copper Speed | 4*10/100/1000Mbps |
| Chipset | Vitesse |
| Power | DC12V~52V |
| Product Name | 24 Port Commercial POE Switch |
|---|---|
| Feature | Unmanaged, Rack Type |
| Optical | SFP Slot |
| Speed | Fully Gigabit Based |
| Power Input | AC100~240V |
| Product Name | 12port Ethernet POE Switch |
|---|---|
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Power Supply Pin | 1/2 (V+),3/6 (V-); 4/5 (V+),7/8 (V-) |
| Brand | Olycom/customized/no Brand |
| PoE Output Power | 15.4W/30W |
| Product Name | 24 Port 2.5G Ethernet Switch |
|---|---|
| Power | AC 100-240V, 12V 4A |
| Transfer Method | Storage And Forward |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Bandwidth | 160Gbps |
| Product Name | Industrial PoE Switch 8 Port |
|---|---|
| Dimension | 158*115*60mm |
| Weight | 0.75Kg Net Weight |
| Voltage | DC48V~DC52V |
| Rate | 10/100/1000Mbps |
| Product Name | 10 Port Industrial PoE Managed Switch |
|---|---|
| Fiber | 4*100M/1G/2.5G SFP Uplinks |
| Copper | 6*10/100/1000Mbps RJ45/PoE |
| PoE Wiring | Mode A, 12+/36- |
| PoE Standard | 802.3af/802.3at |
| Product Name | 7 Port Industrial Managed Fiber Switch |
|---|---|
| Rate | 10/100/1000Mbps |
| Size | 158*115*60mm |
| Weight | 0.75kg Net Weight |
| Voltage | DC12V~52V |
| Product Name | 4 Port Gigabit Unmanaged Network Switch |
|---|---|
| Material | Metal |
| Weight | 0.2kg |
| Dimension | 27*123*85mm |
| Voltage | DC5V 2A |
| Power Supply | DC 12-52V |
|---|---|
| Working Temperature | -45~75℃ |
| Product Name | Unmanaged Ethernet Swtich |
| Dimension | 113.8 X 93 X 34.9mm |
| Applciation | Traffic Control And Transportation |
| Product Name | 4 Port Fast Ethernet PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M SFP Slots |
| Copper | 4*10/100Mbps RJ45/PoE |
| PoE Budget | 120W |
| PoE Distance | 100-meter |