| Product Name | 4 Port CCTV Poe Switch |
|---|---|
| Speed | 10/100Mbps |
| Port | 6 Copper Ports |
| PoE Budget | 55W |
| PoE Protocol | PoE Af/at Compliant |
| Product Name | 10 Port Managed Fiber Switch |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 Hours |
| Transmission Distance | 2KM-120KM |
| Certificaiton | CE FCC ROHS Compliance |
| MOQ | 1 Pcs |
| Product Name | 2.5G Unmanaged Network Switch |
|---|---|
| Port | 1*10G Fiber, 5*2.5G Ethernet |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Copper Speed | 10M/100M/1000M/2.5G |
| Power Input | DC12V |
| Product Name | 6-port Industrial Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber Speed | 2 SFP Slots, 100/1G/2.5G |
| Copper Speed | 10/100/1000Mbps |
| Feature | L2 Managed, Non-PoE |
| Bypass Type | Singlemode Or Multimode |
| Product Name | 8 Port M12 Managed Industrial Switch |
|---|---|
| Communication Mode | Store And Forward |
| Network Ports | 8 X 10/100/1000M 8-Pin M12 Ports |
| Safety Class | IP67 |
| Power Input | DC12-52V Dual Power Input |
| Product Name | 8 Port Unmanaged Poe Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| POE Ports | 6 Ports Support Poe |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Power Input | 48 To 52v DC Redundant Power |
| Product Name | Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Use | Support PoE IP Cameras/CCTV/IP PHONE |
| Product Name | 2.5g Unmanaged Ethernet Switch |
|---|---|
| Bandwidth | 45Gbps |
| Ethernet Ports | 4*2.5G RJ45 Ports |
| Uplink Ports | 2*10Gbps Sfp+ Port |
| OEM | Accept |
| Product Name | 8-Port 10G Network Switch |
|---|---|
| Network Speed | 100M/1G/2.5G/5G/10G |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Power Input | AC100V~240V |
| Packaging Details | 1 piece in a box, Gross weight of product: 2.12KG |
| Product Name | 24 Port Managed Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber Speed | 1G Based |
| Copper Speed | 10/100/1000Mbps |
| Feature | L2 Managed, Non-PoE |
| Power Input | AC100V~AC240V |