| Product Name | Hybrid Rate CCTV Network POE Switch |
|---|---|
| PoE Budget | 120W |
| Power Input | AC100~240V |
| Port | 10 Port, Full Ethernet Ports |
| Speed | 10/100/1000M For Uplink, 10/100M For Downlink |
| Product Name | E-mark Gigabit LAN Switch |
|---|---|
| Port | 5*100M/1000M Copper Without Fiber |
| Power | DC12V/DC24V/DC48V |
| Chip | Realtek |
| Customization | Support |
| Product Name | 8 Port Industrial Gigabit Managed Switch |
|---|---|
| Size | 158*115*60mm |
| Weight | 0.75kg Net Weight |
| Mounting | Din Rail/Wall/Desktop |
| Speed | 1G/2.5G |
| Product Name | 6 Port Industrial Gigabyte Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G SFP Slots |
| Ethernet | 4*10/100/1000Mbps |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Power | DC12V/DC24V/DC48V |
| Product Name | 10/100/1000Mbps Industrial Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100/1000M SFP Slot |
| Ethernet | 2*10/100/1000Mbps RJ45 |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Chip | Realtek |
| Power Input | DC 48-57V Redundant Power |
|---|---|
| Fiber Port Type | MM,up To 2km; SM, Up To 120km |
| Product Name | 90w Industrial Poe Switch |
| Surge Protection | ±6KV |
| OEM | Accept |
| Power Input | DC 48-52V Redundant Power |
|---|---|
| Fiber Ports | 4 SFP Support 10G |
| Product Name | 10G Industrial Poe Switch |
| Surge Protection | ±6KV |
| Sample | Available |
| Product Name | 6 Port Unmanaged Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G SFP Slots |
| Safety Class | IP40 |
| Power Supply | 9-36VDC |
| Material | Metal |
| Product Name | Industrial Gigabit Fiber Optic Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*1G ST Fiber, SM/MM |
| Copper | 8*10/100/1000Mbps RJ45 |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Customization | Yes |
| Product Name | 4 Port Fast Ethernet Industrial PoE Switch |
|---|---|
| Optical | 2*100M SFP Slots |
| Copper | 4*10/100Mbps RJ45/PoE |
| PoE Output | 15.4W/30W |
| PoE Budget | 120W |