| Product Name | Optical Bypass POE Switch |
|---|---|
| Power Input | 48 To 52v DC Redundant Power |
| Communication Mode | 350g |
| Mounting Type | Full-Duplex & Half-Duplex |
| PoE Ports | 8 Ports Support Poe |
| Product Name | 12 Port Managed Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Power Input | 12 To 52v DC Redundant Power |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Product Name | Outdoor POE Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| OEM | Accept |
| Product Name | Industrial Bypass Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber Speed | 2 SFP Slots, 100/1G/2.5G |
| Copper Speed | 10/100/1000Mbps |
| Feature | L2 Managed, Non-PoE |
| Bypass Type | Singlemode Or Multimode |
| Product Name | 12 Port 10G Managed Fiber Switch |
|---|---|
| Safety Certificate | CE、FCC、RoHS |
| MAC Address | 16K |
| Bandwidth | 240Gbps |
| Power Supply | 12V8A |
| Product Name | 2.5G POE Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| PoE Ports | 8 Ports Support Poe |
| PoE Output Power | Af/at/bt |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product Name | Unmanaged 2.5G Switch |
|---|---|
| Backplane Bandwidth | 60Gbps |
| Ethernet Ports | 8*2.5G RJ45 Ports |
| Uplink Ports | 1*10Gbps Sfp+ Port |
| Forwarding Mode | Store Forward |
| Product Name | 8 Port PoE Switch 10/100 Mbps |
|---|---|
| Fiber | 2*100M SFP Slots |
| Copper | 6*10/100Mbps RJ45/PoE |
| PoE Distance | 100-meter |
| Customization | Support |
| Product Name | Manageable Poe Switch |
|---|---|
| Manageable | Yes |
| POE Distance | 100m |
| Auto MDI/MDIX | Yes |
| SFP Port | 1 X 1000M SFP Ports |
| Product Name | Network Switch PoE 8 Port |
|---|---|
| Network Speed | 100/1000Mbps |
| Feature | Unmanaged, PoE Af/at |
| PoE Budget | 240W |
| PoE Standard | 15.4W/30W |