| Product Name | Industrial Network Switch Witch D2*2B Bypass |
|---|---|
| Function | LACP, QoS, SNMP, VLAN Support |
| Use | Telecommunication And Security Field |
| Optical Fiber | 2*2.5G LC Port |
| OEM | Accept |
| Name | 4 Port Industrial PoE Gigabit Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G SFP Slots |
| Ethernet | 4*10/100/1000Mbps RJ45/PoE |
| PoE Budget | 60W/120W |
| PoE Distance | 100-meter |
| Product Name | 5 Port Gigabit PoE Switches |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G SFP Slot |
| Ethernet | 4*10/100/1000M RJ45/PoE |
| PoE Distance | 100-meter |
| PoE Budget | 120W Max |
| Product Name | Ethernet Managed Switch |
|---|---|
| Managed | Layer 2 |
| Ports | 4 |
| Mounted Type | Din Rail |
| Storage Temp | -40~+85°C |
| Product Name | Poe Switch 4 Port |
|---|---|
| POE | 15.4W/30W |
| POE Distance | 100m |
| Rate | Gigabit Ethernet |
| UTP Port | 2 |
| Product Name | 8 Port POE 90w Managed Switch |
|---|---|
| Power Adapter Voltage | AC 110V-240V |
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Fiber Ports | 2*2.5G SFP Ports |
| PoE Output Power | 15.4W/30W/90W |
| Product Name | 6 Port 2.5G Fiber Optic Network Switch |
|---|---|
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Fiber | 2*1G/2.5G/10G SFP+ Slots |
| Copper | 4*100M/1G/2.5G RJ45 |
| Customization | Support |
| Product Name | 10G L3 Managed Fiber Switch |
|---|---|
| Power | Maximum 38W |
| Power Output | 12V8A |
| Bandwidth | 128Gbps |
| Indicator | PWR, SYS, SW, PoE/ACT, Link/ACT |
| Product Name | 2.5G Unmanaged Network Switch |
|---|---|
| Port | 1*10G Fiber, 5*2.5G Ethernet |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Copper Speed | 10M/100M/1000M/2.5G |
| Power Input | DC12V |
| Product Name | Gigabit Managed POE Switch |
|---|---|
| Power Input | 48 To 52v DC Redundant Power |
| POE Ports | 4 Port Support Poe |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Surge Protection | ±6KV |