| Product Name | Gigabit Industrial Switch Unmanaged |
|---|---|
| Copper Speed | 10M/100M/1000M |
| Fiber Speed | 100/1000M SFP Slot |
| Port | 6 |
| Voltage | DC12V 24V |
| Product Name | Gigabit POE Industrial Switch |
|---|---|
| POE Budget | 120W |
| Weight | 350g Net Weight |
| Safety Class | IP40 |
| Casing | Metal |
| Product Name | 8 Port L2 Manageable PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G/2.5G SFP Slot |
| Ethernet | 8*10/100/1000M RJ45/PoE |
| PoE Distance | 100-meter |
| PoE Budget | 240W |
| Product Name | 8-Port 10/100M PoE Switch |
|---|---|
| Feature | Unmanaged, Smart POE |
| POE Budget | 120W |
| POE Protocol | IEEE802.3af, IEEE802.3at |
| Size | 220*140*45mm |
| Product Name | Gigabit PoE Media Converter |
|---|---|
| Ethernet Port | 1* 100/1000M RJ45 Port |
| POE Power Supply Input Voltage | 48V (max 52V) |
| OEM/Customization | Available |
| Storage Temperature | -40°~ 75°C |
| Product Name | Gigabit Network Switch 8 Port |
|---|---|
| Fiber | 4*1G SFP Slots |
| RJ45 | 4*10/100/1000M Copper Without PoE |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Chip | Realtek |
| Product Name | Managed Switch 8 Port |
|---|---|
| Mounted Way | Din-rail |
| Managed | Layer Two |
| Input Voltage | DC 9-36V |
| Jumbo Frame | 9.6KB |
| Product Name | Dual Power Supply Industrial POE Optical Switch |
|---|---|
| PoE Ports | 8 Gigabit POE |
| Fiber Port | 1 ST Fiber Port |
| POE Standard | POE Af/at (15.4W/30W) |
| Power Supply | 48-52VDC |
| Name | POE Network Switch |
|---|---|
| Ports | 1SFP Port, 2 Uplink Ports And 4 RJ45 Ports |
| Color | Black |
| Network Port | RJ45 |
| POE Standard | AF/AT |
| Power Input | DC 48-52V Redundant Power |
|---|---|
| Fiber Port Type | MM,up To 2km; SM, Up To 120km |
| Product Name | Managed Industrial POE Fiber Switch |
| Surge Protection | ±6KV |
| Applciation | Traffic Control And Transportation |