| Product Name | Managed Network Switch |
|---|---|
| Fiber Ports | 2pcs |
| Network Ports | 24pcs |
| Input Voltage | DC 9-36V |
| Dimension | 1U (483x 275 X 44.5mm) |
| Product Name | Industrial Managed Poe Switch |
|---|---|
| POE | Max 90W |
| Alarm | 2way-FROM C Dry Contact |
| Surge Protection | 4kV |
| Combo Port | 2pcs |
| Item Name | 16 Port Poe Switch Rack Mount |
|---|---|
| Item Size | 48.3x 27.5 X 4.5cm |
| Item Port | 16pcs RJ45 Ports |
| Console Port | One |
| Power Supply | 220VAC To 48VDC |
| Product Name | 10/100Mbps SFP Fiber Media Converter |
|---|---|
| Port | 1*100M Fiber And LAN |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Chip | Realtek |
| Customizaiton | Support |
| Product Name | Mini Industrial Gigabit Fiber Media Converter |
|---|---|
| Fiber Type | SC, WDM BIDI |
| Reverse Connection | Support |
| No-load Power | 5W |
| Installation | Din Rail Or Wall Mounting |
| Product Name | Multimode Optical Bypass Unit |
|---|---|
| Port | LC Connector, Duplex |
| Dimension | 114*93*35mm |
| Voltage Input | DC12V, DC24V |
| Weight | 0.35kg |
| Product Name | 8 Port Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Ports | 10 |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Transmission Rate | 10/100/1000Mbps |
| Operating Temperature | -40 ~ 85℃ |
| Product Name | 6 Port Unmanaged Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Port | 6*10/100Mbps RJ45 |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Certification | E-mark, CE, FCC, ISO9001 |
| Packaging Details | One unit device and one user manual are inside one box , sealed and well protected. |
| Product Name | 10/100 Mbps 4 Port Industrial Poe Switch |
|---|---|
| Transmission Rate | 10/100Mbps |
| Operating Temperature | -40℃~ +75℃ |
| Color | Black |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Product Name | 1U Rack 24 Port Industrial POE Switch |
|---|---|
| Power | DC48V-52V Redundant Power |
| MAC Address Table Size | 8K |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Safety Class | IP30 |