| Product Name | 10/100 Mbps 4 Port Industrial Poe Switch |
|---|---|
| Transmission Rate | 10/100Mbps |
| Operating Temperature | -40℃~ +75℃ |
| Color | Black |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Product Name | 1U Rack 24 Port Industrial POE Switch |
|---|---|
| Power | DC48V-52V Redundant Power |
| MAC Address Table Size | 8K |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Safety Class | IP30 |
| Product Name | 12 Port Rugged Ethernet Fiber Switch |
|---|---|
| Material | Metal |
| Weight | 0.75kg Net Weight |
| Dimension | 158*115*60mm |
| Voltage | DC12V~DC52V |
| Product Name | 24 Port Industrial Managed Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 12*100M/1G/2.5G Fiber |
| Copper | 12*100M/1000Mbps Without PoE |
| Power | AC Input(100-240V) And DC Input |
| Chip | Vitesse |
| Product Name | 8 Port Industrial PoE Managed Switch |
|---|---|
| PoE Protocol | 802.3af/802.3at |
| Dimension | 158*115*60mm |
| Weight | 750g Net Weight |
| Mounting | Din Rail/Wall/Desktop |
| Product Name | 2 Port Industrial Media Converter |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 Hours |
| Transmission Distance | 2KM-120KM |
| Certificaiton | CE FCC ROHS Compliance |
| Data Rate | 10/100Mbps |
| Product Name | 5 Port Gigabit Solar PoE Switch |
|---|---|
| Power Input | DC12V~DC48V Dual Input |
| PoE Budget | 120W |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Output | DC48V |
| Product Name | 10 Port Industrial Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Functions | Vlan, MAC, SNMP, Ring... |
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Power Input | DC12V~DC52V |
| Mounting | Din/Wall/Desktop |
| Product Name | 8 Port POE Managed Switch |
|---|---|
| Speed | 1G/2.5G |
| Voltage | DC48V |
| POE Protocol | 802.3af, 802.3at |
| Management | Lite Layer 3 |
| Product Name | 8 Port Gigabit PoE Switch |
|---|---|
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| PoE Protocol | 802.3af/802.3at |
| PoE Budget | 96W/120W Optional |
| Dimension | 200*118*44mm |