| Product Name | 10 Port Gigabit PoE Switch |
|---|---|
| Power | AC Input(100-240V) |
| Chipset | Realtek |
| Bandwidth | 20Gbps |
| MAC Address | 2K |
| Product Name | 10G 24 Port Managed Poe Switch |
|---|---|
| Fiber Port | 4*10g SFP |
| Bandwidth | 128Gbps |
| OEM | Accept |
| Product Dimensions | 440*205*44mm |
| Product Name | 4 Port Solar Poe Switc |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 Hours |
| OEM | Accept |
| Surge Protection | ±6KV |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product Name | 4 Port 10/100Mbps Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M SFP Slots |
| Copper | 2*10/100Mbps RJ45 Auto-sensing |
| Chipset | Yes |
| Function | Unmanaged, Without PoE |
| Port | 6*Gigabit Lan Ethernet |
|---|---|
| Dimension | 158*115*60mm |
| Weight | 0.75Kg |
| Voltage | DC48V |
| Mounting | Din-rail Or Wall Mounting |
| Product Name | 16 Port 2.5g Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber Speed | 1G/2.5G/10G |
| Copper Speed | 100/1000/2500M |
| Feature | Unmanaged, PoE Is Optional |
| Power Input | AC100V~240V |
| Product Name | 12 Port DIN Rial POE Switch |
|---|---|
| Power Supply Pin | 1/2 (V+),3/6 (V-); 4/5 (V+),7/8 (V-) |
| PoE Ports | 8 Ports Support Poe |
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| Optical Fiber | 2 LC Port |
| Product Name | 48 Port Managed Network Switch |
|---|---|
| Fiber Speed | 4*10G Uplinks |
| Copper Speed | 10/100/1000Mbps |
| Feature | L3 Managed, Non-PoE |
| Power Input | Single AC100V~240V |
| Product Name | Managed 16 Port Gigabit Poe Switch |
|---|---|
| RS485 Ports | 4*RS485 |
| CAN Bus | 2*CAN Bus |
| Surge Protection | ±6KV |
| OEM | Accept |
| Product Name | 6 Port POE Switch |
|---|---|
| Input Voltage | AC 100~240V 50/60Hz |
| Bandwidth | 12Gbps |
| Power Supply | Power Supply |
| Forwarding Mode | Store Forward |