| Name | 6 Port Fiber Optic Ethernet Unmanaged Network Switch |
|---|---|
| Rate | 10/100/1000Mbps |
| POE Port | 4 POE Port(Max 120W) |
| Fiber Port | 2 SFP Port |
| Function | Support PoE 15.4W/30W |
| Product Name | Switch Poe 8 Port |
|---|---|
| Console Port | 1pc |
| Network Port | 4pcs |
| Fiber Port | 4pcs |
| Network Speed | 10/100/1000M |
| Product Name | 8-Port Gigabit Managed Network Switch |
|---|---|
| Fiber | ST Connector, SM/MM |
| Operating Temperature | -40 ℃ To + 75℃ |
| Input Voltage | DC12-52V |
| Function | L2 Managed, Non-PoE |
| Features | L2 Managed, Non-PoE |
|---|---|
| Product Name | Industrial Managed 8 Port Gigabit Switch |
| Fiber Ports | 2*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Ethernet Ports | 8*10/100/1000M RJ45 |
| Products Status | Stock |
| Features | ERPS, QoS, VLAN, MAC Etc. |
|---|---|
| Product Name | 8 Port PoE Managed Fiber Switch |
| Fiber | 4*100M/1G/2.5G SFP |
| Network | 4*10/100/1000M |
| PoE | 120W, Active PoE |
| Product Name | Managed Fiber Switch |
|---|---|
| Power | AC 100~240V 50/60Hz |
| Bandwidth | 128Gbps |
| Packet Forwarding Rate | 95.23Mpps |
| Transfer Mode | Storage & Forwarding |
| Product Name | 8 Port Gigabit PoE Managed Switch |
|---|---|
| PoE Budget | 120W |
| PoE Protocol | PoE Af/at Compliant |
| Weight | 268*181*44mm |
| Net Weight | 1.08KG |
| Product Name | 10G Managed Optical Bypass Switch |
|---|---|
| Fiber Ports | 4 SFP Support 10G |
| Bypass Function | Optional |
| Surge Protection | ±6KV |
| Installation | Din-rail/Wall Mounting |
| Product Name | 10G 24 Port Ethernet Fiber Switch |
|---|---|
| Power | Maximum 30W |
| Power Output | 12V3A |
| Bandwidth | 128Gbps |
| Product Size | 440*205*44mm |
| Product Name | Din Rail Poe Switch |
|---|---|
| POE Ports | 8 |
| Fiber Ports | 4 |
| Jumbo Frame | 9.6KB |
| Weight | 0.8KG |