| Product Name | 8 Port L2 Managed Network Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| OEM | Support |
| Installation | 35mm Din-Rail Or Wall-Mounting |
| Function | SNMP, ERPS, ACL, MAC, VLAN, IGMP, QoS |
| Product Name | PoE Function Industrial Network Switch |
|---|---|
| Rate | 10/100M |
| SFP Ports | 4 |
| Rj45 Ports | 2 |
| Bandwidth | 40Gbps |
| Product Name | 16 Port CCTV PoE Switch |
|---|---|
| Rate | 10/100M Downlink, Gigabit Uplink |
| PoE Budget | 200W/300W Optional |
| Power Input | AC100V~AC240V |
| Dimension | 268*181*44mm |
| Product Name | Managed 16 Port Gigabit Poe Switch |
|---|---|
| RS485 Ports | 4*RS485 |
| CAN Bus | 2*CAN Bus |
| Surge Protection | ±6KV |
| OEM | Accept |
| Product Name | 8 Port Gigabit Managed Switch |
|---|---|
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Input Voltage | DC12-52V |
| OEM | Accept |
| Function | LACP, QoS, SNMP, VLAN Support |
| Product Name | 4-port Solar PoE Switch |
|---|---|
| Fiber Port | 100/1000M Auto-sensing SFP Speed |
| PoE Budget | 120W |
| Power Input | Dual DC24V |
| PoE Output | DC48V |
| Product Name | Industrial 4 Port POE Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G SFP Slots |
| Ethernet | 2*10/100/1000M RJ45 |
| PoE Distance | 100-meter |
| PoE Budget | 15.4W/30W/60W |
| Product Name | Gigabit Industrial Fiber Media Converter |
|---|---|
| Fiber Speed | 100M Or 1G Auto-sensing |
| Input Power | 12-52VDC |
| No-load Power | 5W |
| Mounting Way | Din-Rail Or Wall Mounting |
| Product Name | 24 Port Managed Industrial POE Switch |
|---|---|
| Power | DC48V |
| MAC Address Table Size | 8K |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Safety Class | IP30 |
| Product Name | 8 Port Managed PoE Network Switch |
|---|---|
| RJ45 Port | 8 X 10/100/1000M RJ45 Ports |
| Customization | Support |
| PoE Function | 802.3af/at, 240W |
| Mounting Way | Din-Rail Or Wall Mounting |