| Features | ERPS, QoS, VLAN, MAC Etc. |
|---|---|
| Product Name | 8 Port PoE Managed Fiber Switch |
| Fiber | 4*100M/1G/2.5G SFP |
| Network | 4*10/100/1000M |
| PoE | 120W, Active PoE |
| Product Name | 16port POE Switch |
|---|---|
| Network Port | 8 X 10/100/1000M RJ45 Ports |
| Fiber Port | 8 X 1000M SFP Fiber Ports |
| Console Port | 1 X RJ45 Ports |
| Working Temperature | -40℃ - +75℃ |
| Product Name | Managed Fiber Switch |
|---|---|
| Power | AC 100~240V 50/60Hz |
| Bandwidth | 128Gbps |
| Packet Forwarding Rate | 95.23Mpps |
| Transfer Mode | Storage & Forwarding |
| Product Name | 10G Managed Network POE Switch |
|---|---|
| Safety Certificate | CE、FCC、RoHS |
| MAC Address | 16K |
| Bandwidth | 128Gbps |
| Power Input | AC100-240V |
| Product Name | 16 Port Gigabit PoE Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber Port | 4*1G/2.5G SFP Uplinks |
| PoE Budget | 500W |
| Power Input | Dual AC Input(100V~240V) |
| PoE Output | DC48V |
| Product Name | Din Rail Poe Switch |
|---|---|
| POE Ports | 8 |
| Fiber Ports | 4 |
| Jumbo Frame | 9.6KB |
| Weight | 0.8KG |
| Product Name | Managed Industrial Gigabit Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G/2.5G SFP |
| Function | QoS,VLAN Support,SNMP,LACP |
| Ethernet | 8*10/100/1000M UTP RJ45 |
| Shell | IP40 Protection Grade, Metal Shell |
| Product Name | 5 Port Gigabit Industrial SFP Fiber Switch |
|---|---|
| Chip | Realtek |
| Customization | Support |
| Fiber Speed | 1*100M/1G SFP |
| Copper Speed | 4*100/1000Mbps RJ45 |
| Product Name | Gigabit Industrial Managed Fiber Switch |
|---|---|
| Management | Lite Layer 3 |
| Voltage | DC12V~DC52V |
| Fiber Speed | 100M/1000M/2500M |
| Copper Speed | 10/100/1000M |
| Product Name | 24port POE Switch |
|---|---|
| Application | Telecommunication And Security Field |
| PoE Ports | 24 Ports Support Poe |
| Consumption | Optional 300W Or 450W |
| Power Adapter Voltage | AC 110V-240V |