| Product Name | 16 Port Gigabit Managed PoE Switch |
|---|---|
| Fiber Port | 8*100M/1G/2.5G |
| Copper Port | 8*100/1000Mbps |
| Feature | L2 Managed, 240W PoE |
| Installation | Din-rail Or Wall Mounted |
| Name | Industrial PoE Fiber Ethernet Media Converter |
|---|---|
| Ethernet Port | 1* 10/100Mbps RJ45 Port |
| Fiber Port | 1* 100M SFP Port |
| Feature | Unmanaged, PoE Af/at |
| Customization | Yes |
| Product Name | Gigabit Managed Industrial Switch |
|---|---|
| Port | 10 |
| Voltage | DC9V~DC52V |
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Weight | 0.75kg |
| Product Name | Gigabit POE Fiber Switch |
|---|---|
| Port | 2 SFP Slots, 4 Ethernet Ports |
| POE Budget | 60W |
| PoE Protocol | Ieee802.3af, Ieee802.3at |
| Voltage | AC100V~240V |
| Product Name | 8 Port Poe Switch |
|---|---|
| PoE Output Power | 15.4W/30W |
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Transfer Mode | Store And Forward |
| OEM | Accept |
| Product Name | 8 Port Gigabit Network DIN PoE Switch |
|---|---|
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Budget | 180W |
| PoE Output | DC48V, Active PoE |
| Voltage | DC48V Input |
| Product Name | Fast Ethernet PoE Media Converter |
|---|---|
| Rate | 10/100Mbps |
| Function | PoE 15.4W/30W, Unmanaged |
| Installation | DIN-rail Or Wall Mounted |
| Fiber Type | SFP Slot |
| Name | Industrial PoE Media Converter |
|---|---|
| Ethernet Port | 1*10/100/1000M RJ45 Port |
| Fiber Port | 1*100/1000M SFP Port |
| OEM/Customization | Available |
| Function | Support PoE AT/AF |
| Product Name | Olycom Industrial PoE Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M SFP Slots |
| Copper | 4*10/100Mbps RJ45/PoE |
| PoE Distance | 100-meter |
| PoE Protocol | 802.3af/802.3at On Port 1~4 |
| Product Name | 8 Port Din Rail PoE Managed Switch |
|---|---|
| Speed | 1G/2.5G For Optical, Gigabit For Copper |
| PoE Budget | 480W |
| PoE Standard | PoE Af/at/bt, Max 90W Output |
| Mounting Type | Din Rail, Desktop Use |