| Product Name | 8 Port PoE Fiber Switch |
|---|---|
| Feature | Unmanaged, POE Watchdog |
| Uplink | 4 Ports, SFP And Copper |
| Speed | Full Gigabit Based |
| PoE Budget | 120W |
| Product Name | 24 Port L3 Managed Network Switch |
|---|---|
| Fiber | 4*10G And 24*1G |
| Copper | 8*10/100/1000M |
| Power Input | Single AC Input |
| PoE | Not Supported |
| Product Name | 10G SFP+ Fiber Switch |
|---|---|
| Power | Maximum 18W |
| Transfer Method | Storage And Forward |
| Bandwidth | 160Gbps |
| Product Size | 259*228*60mm |
| Power Input | DC48V~52V |
|---|---|
| MAC | 8K |
| Dimension | 158*114.8*60mm |
| Weight | 0.75Kg |
| PoE Output | DC48V |
| Product Name | 10/100Mbps Fast Ethernet Media Converter |
|---|---|
| Shell | Corrugated Metal Shell |
| Working Temperature | -40 ~ 75℃ |
| Warranty Time | 3 Years |
| Application | Telecommunication,CCTV,FTTX,Security And Surveillance |
| Product Name | Gigabit POE Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber Port | 1 * SFP Port |
| Ethernet Port | 8 RJ45 Port |
| Function | POE 15.4W/ 30W |
| POE Power Supply Input Voltage | DC48V-52V |
| Product Name | 2.5G Hardened Managed PoE Fiber Switch |
|---|---|
| PoE | 8*PoE Af/at |
| Function | PoE, Vlan Qos ERPS LACP STP/RSTP IGMP |
| Fiber Ports | 2*100M/1G/2.5G |
| PoE Distance | 100-meter |
| Product Name | 16 Port Gigabit Managed PoE Switch |
|---|---|
| Fiber Port | 8*100M/1G/2.5G |
| Copper Port | 8*100/1000Mbps |
| Feature | L2 Managed, 240W PoE |
| Installation | Din-rail Or Wall Mounted |
| Name | Industrial PoE Fiber Ethernet Media Converter |
|---|---|
| Ethernet Port | 1* 10/100Mbps RJ45 Port |
| Fiber Port | 1* 100M SFP Port |
| Feature | Unmanaged, PoE Af/at |
| Customization | Yes |
| Name | Industrial PoE Media Converter |
|---|---|
| Ethernet Port | 1*10/100/1000M RJ45 Port |
| Fiber Port | 1*100/1000M SFP Port |
| OEM/Customization | Available |
| Function | Support PoE AT/AF |