| Product Name | 12 Port Managed Industrial Switch |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 Hours |
| Surge Protection | ±4KV |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Function | LACP, POE, QoS, SNMP, VLAN Support |
| Product Name | 2 Port Optical Fiber Converter |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 Hours |
| Data Rate | 10/100Mbps |
| Certificaiton | CE FCC ROHS Compliance |
| Housing | Din-rail/Wall Mounting |
| Product Name | 16 Port CCTV PoE Switch |
|---|---|
| Feature | Unmanaged, Rack Type |
| Optical | SFP Slot |
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| POE Budget | 300W |
| Product Name | Rugged Gigabit Fiber Ethernet Converter |
|---|---|
| Dimension | 114*93*35mm |
| Weight | 0.35kg |
| Safety Class | IP40 |
| Warranty | 3 Years |
| Product Name | 4 Port Fiber Optic Network Switch |
|---|---|
| Fiber Speed | 2*100M/1000M SFP Slots |
| Copper Speed | 2*10/100/1000Mbps |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Customization | Support |
| Product Name | 10G Managed POE Switch |
|---|---|
| Fiber Ports | 4 SFP Ports Support 10G |
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| Surge Protection | ±6KV |
| OEM | Accept |
| Product Name | Rugged Ethernet PoE Media Converter |
|---|---|
| Fiber | 1*fixe SC Connector, Duplex |
| RJ45 | 1*10/100/1000M Copper |
| Feature | PoE Af/at, Unmanaged |
| Customization | Support |
| Product Name | Poe Industrial Switch |
|---|---|
| Din-Rail Mounted | Yes |
| Layer Two | Yes |
| Speed | Gigabit Ethernet |
| Poe Port | 15.4W/30W |
| Product Name | 16 Port 10/100M Poe Fiber Switch |
|---|---|
| Uplink | 2 Gigabit Copper And 1 Gigabit SFP |
| PoE Protocol | 802.3 Af/at |
| PoE Budget | 300W |
| Power | AC Input, With Internal AC-DC Converter |
| Product Name | 12 Port Gigabit PoE Fiber Switch |
|---|---|
| Uplink | Gigabit Based, 2 Copper And 2 Optical |
| PoE Protocol | PoE Af/at Compliant |
| PoE Distance | Default 100 Meter, Extend Mode 250 Meter |
| PoE Budget | 120W |