| Product Name | 4 Port 10/100M DIN PoE Switch |
|---|---|
| Power Input | Dual DC48V |
| PoE Budget | 60W/120W |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Distance | 100-meter |
| Product Name | L2 Managed Industrial Network POE Switch |
|---|---|
| Network | POE, ERPS, STP, RSTP, SNMP |
| Input Voltage | DC48V |
| Consumption | 300W |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Product Name | Gigabit PoE Media Converter |
|---|---|
| Dimension | 114*93*35mm |
| Weight | 0.35kg, Net Weight |
| POE Standard | 802.3 Af, 802.3 At |
| Voltage | DC48~DC52V |
| Product Name | Single Fiber Gigabit Media Converter |
|---|---|
| Fiber | 1*FC Gigabit Speed |
| Copper | 2*100/1000Mbps Without PoE |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Customization | Support |
| Power Supply | DC 48-52V |
|---|---|
| Working Temperature | -45~75℃ |
| Product Name | Industrial Poe Fiber Swtich |
| Dimension | 113.8 X 93 X 34.9mm |
| Applciation | Traffic Control And Transportation |
| Product Name | Industrial Rack Managed Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber Rate | 100M/1000M/2500M |
| Ethernet Rate | 100/1000Mbps |
| PoE Budget | 720W |
| PoE Protocol | PoE Af/at/bt |
| Product Name | Gigabit POE Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber Port | 1 * SFP Port |
| Ethernet Port | 8 RJ45 Port |
| Function | POE 15.4W/ 30W |
| POE Power Supply Input Voltage | DC48V-52V |
| Product Name | 5 Port Gigabit Solar PoE Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| Port | 4RJ45+1SFP |
| Installation | Din-rail/Wall Mounting |
| Power Budget | 120W |
| Product Name | PoE Gigabit Fiber Media Converter |
|---|---|
| PoE Budget | 30W |
| PoE Standard | IEEE802.3af, IEEE802.3at |
| Fiber | 1*100M/1G SFP Slot |
| Voltage | DC48V |
| Product Name | 10G Managed Industrial POE Fiber Switch |
|---|---|
| PoE Protocol | PoE Af/at/bt |
| Fiber | 2*100M/1G/2.5G |
| Copper | 10*10/100/1000Mbps |
| PoE Budget | Programmable 240W/480W/720W |