| Product Name | 8 Port Gigabit Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G/2.5G SFP Slot |
| Ethernet | 8*100M/1G Network Without PoE |
| Surge Protection | 6KV |
| Mounting Method | DIN35 Or Wall Mounting |
| Product Name | Poe Ethernet Switch 8 Port |
|---|---|
| Vland ID | 4096 |
| Transmission Mode | Storage And Forward |
| Input Voltage | 48VDC (max 52V), |
| Mounting Method | Din-rail Mounting |
| Name | Industrial Poe Ethernet Switch |
|---|---|
| Product Color | Black |
| Mounted Type | Rack |
| Optical Port | SFP Port |
| Powe Adapter | Internal Power Supply |
| Product Name | 8 Port PoE Managed Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*1G ST Port, SM/MM |
| Copper | 8*10/100/1000M RJ45/PoE |
| PoE Budget | 240W=8*30W |
| Function | ERPS, PoE, QoS, SNMP, VLAN Etc. |
| Product Name | 6 Port CCTV Network POE Switch |
|---|---|
| Transfer Mode | Store And Forward |
| MAC Address | 1K |
| Port | 6 Port, Full Ethernet Ports |
| MTBF | 100000 Hour |
| Product Name | 8 Port Gigabit Industrial Switch |
|---|---|
| Power Supply Pin | 1/2 (V+),3/6 (V-); 4/5 (V+),7/8 (V-) |
| Brand | Olycom/customized/no Brand |
| PoE Output Power | 15.4W/30W |
| Surge Protection | ±6KV |
| Product Name | Ethernet Extender Outdoor |
|---|---|
| PoE Ports | 1-4 Port Support PoE 30W |
| PD Input | Port 5, 30W/60W/90W |
| Surge Protection | ±6KV |
| Warranty | 3 Years |
| Product Name | 6 Port Gigabit Rugged Ethernet Switch |
|---|---|
| SFP | 1*1G SFP Slot |
| Copper | 6*100/1000Mbps Ethernet Without PoE |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Customization | Support |
| Product Name | 8 Port DIN Managed Network Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 6*100/1000Mbps Ethernet With PoE |
| Feature | ERPS, STP, RSTP, MSTP Etc. |
| Chip | Vitesse |
| Product Name | POE Lc Fiber To Ethernet Converter |
|---|---|
| Fiber | SFP Slot For SM MM Modules |
| Voltage | 48V DC Input |
| Ethernet Rate | 10/100Mbps |
| Weight | 0.5kg(N.W) |