| Name | Industrial Poe Ethernet Switch |
|---|---|
| Product Color | Black |
| Mounted Type | Rack |
| Optical Port | SFP Port |
| Powe Adapter | Internal Power Supply |
| Product Name | 8 Port PoE Managed Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*1G ST Port, SM/MM |
| Copper | 8*10/100/1000M RJ45/PoE |
| PoE Budget | 240W=8*30W |
| Function | ERPS, PoE, QoS, SNMP, VLAN Etc. |
| Product Name | Gigabit Ethernet 12 Port PoE Managed Switch |
|---|---|
| Fiber | 4*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 8*10/100/1000Mbps RJ45/PoE |
| PoE Distance | 100-meter |
| PoE Management | Support |
| Product Name | 8 Port Gigabit Industrial Switch |
|---|---|
| Power Supply Pin | 1/2 (V+),3/6 (V-); 4/5 (V+),7/8 (V-) |
| Brand | Olycom/customized/no Brand |
| PoE Output Power | 15.4W/30W |
| Surge Protection | ±6KV |
| Product Name | 6 Port Gigabit Rugged Ethernet Switch |
|---|---|
| SFP | 1*1G SFP Slot |
| Copper | 6*100/1000Mbps Ethernet Without PoE |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Customization | Support |
| Product Name | 16 Port L3 Managed TSN Network Switch |
|---|---|
| Fiber | 4*1G/2.5G/10G SFP Slots |
| Ethernet | 12*100M/1G RJ45 Without PoE |
| Feature | TSN, IEEE 1588v2, Non-PoE |
| Customization | Support |
| Product Name | 8 Port DIN Managed Network Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 6*100/1000Mbps Ethernet With PoE |
| Feature | ERPS, STP, RSTP, MSTP Etc. |
| Chip | Vitesse |
| Product Name | Poe Ethernet Switch 8 Port |
|---|---|
| Vland ID | 4096 |
| Transmission Mode | Storage And Forward |
| Input Voltage | 48VDC (max 52V), |
| Mounting Method | Din-rail Mounting |
| Product Name | 6 Port CCTV Network POE Switch |
|---|---|
| Transfer Mode | Store And Forward |
| MAC Address | 1K |
| Port | 6 Port, Full Ethernet Ports |
| MTBF | 100000 Hour |
| Product Name | 5-Port Gigabit Industrial PoE Extender |
|---|---|
| Power Input | Port 5, Max 90W |
| PoE Output | Port 1~4 |
| PoE Standard | 802.3af, 802.3at |
| PoE Distance | 100-meter |