| Product Name | Poe Switch 6 Port |
|---|---|
| Ports | 6 X10/100M UTP RJ45 WITH PoE |
| POE Standard | POE 15.4W/30W |
| Working Temp | -40-75℃ |
| Support MDI/MDIX Auto-sensing | Yes |
| Name | Industrial PoE Switch 4 Port |
|---|---|
| Fiber | 2*100M SFP Slots |
| Copper | 4*10/100M RJ45/PoE |
| PoE Protocol | Auto-sensing 15.4W/30W |
| PoE Distance | 100-meter |
| Product Name | 6 Port POE Fiber Switch |
|---|---|
| Power | AC 100~240V 50/60Hz |
| Switching Capacity | 12Gbps |
| MTBF | 100000 Hour |
| Transfer Mode | Storage & Forwarding |
| Product Name | 4 Port Fast Ethernet PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M SFP Slots |
| Network | 4*10/100M Auto-sensing RJ45 |
| PoE Budget | 120W |
| PoE Distance | 100-meter |
| Product Name | Din Rail Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber Port | 4 SFP Slots, Gigabit Based |
| Ethernet Port | 16 Port, Non-PoE |
| Surge Protection | 8KV |
| Mounting Method | DIN35 Or Wall Mounting |
| Product Name | 8 Port Industrial Gigabit Fiber Switch |
|---|---|
| SFP | 2*1G SFP Slots For SM/MM Modules |
| Copper | 6*100/1000Mbps Ethernet Without PoE |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Customization | Support |
| Warranty | 3 Years |
|---|---|
| Operating Temperature | -40℃~ +75℃ |
| Power Supply | 48-52VDC |
| Product Name | 10/100Mbps 6 POE Port Industrial Fiber Optic Poe Switch |
| Material | Durable Metal Shell |
| Name | Industrial PoE Switch 4 Port |
|---|---|
| Fiber | 2*100M SFP Slots |
| Fiber Distance | Ideal For SM/MM Optical Modules |
| PoE Budget | 120W |
| PoE Distance | 100-meter |
| Power Supply | DC 12-48V |
|---|---|
| Working Temperature | -45~75℃ |
| Product Name | 4 Port Solar POE Switch |
| Application | Solar Power |
| Products Status | Stock |
| Product Name | 8 Port Industrial Poe Managed Switch |
|---|---|
| PoE Protocol | PoE Af/at/bt |
| Console | RS-232 (RJ-45) |
| Power Input | DC48V~DC57V |
| Mounting Method | Din Rail |