| Name | 2 Port Fast Ethernet Media Converter |
|---|---|
| Ethernet | 1* 10/100Mbps RJ45 Port |
| Fiber | 1* 100M SFP Port |
| Working Temperature | -40 ~ 75℃ |
| Function | Support POE AT/AF |
| Product Name | 3 Port Gigabit Industrial Switch Hub |
|---|---|
| Fiber | 1*Gigabit SC Fiber, 20KM Duplex |
| RJ45 | 2*10/100/1000M Copper |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Input Voltage | DC12V/DC24V/DC48V |
| Product Name | Din Rail Ip40 48v Poe 1 Fiber Industrial Poe Switch 8 Port Gigabit |
|---|---|
| Fiber Ports | 1 |
| POE Ports | 8 |
| Safety Class | IP40 |
| Mounting Method | Din Rail Mounting |
| Product Name | 3 Port Industrial Media Converter |
|---|---|
| Power Input | 9 To 52v DC Redundant Power |
| Transmission Distance | 2KM-120KM |
| Certificaiton | CE FCC ROHS Compliance |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product Name | 10 Port Gigabit Managed PoE Switch |
|---|---|
| PoE Protocol | 802.3af/802.3at/802.3bt |
| Ethernet Speed | 10/100/1000Mbps |
| Fiber Speed | 100M/1G/2.5G |
| PoE Budget | 720W |
| Product Name | 24 Port Smart Managed Network Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Ethernet | 24*10*100M/1G RJ45 Uplink Without PoE |
| Combo | 2*1G SFP/RJ45 Combo |
| Feature | L2 Managed, Non-PoE |
| Product Name | 24 Port Gigabit PoE Managed Switch |
|---|---|
| Fiber Rate | 4*100M/1000M/2500M |
| Ethernet Rate | 24*100/1000Mbps |
| PoE Budget | 500W |
| PoE Protocol | PoE Af/at |
| Product Name | Poe Switch 8 Port |
|---|---|
| POE Standard | AF/AT |
| Mounted Way | Din Rail |
| Power Supply | 48V-52VDC |
| Jumbo Frame | 9.6KB |
| Product Name | Smart Managed POE Switch |
|---|---|
| Port | 10 |
| Speed | 100/1000Mbps |
| Voltage | DC48V~DC52V |
| POE Budget | 240W |
| Product Name | 4 Poe Port Switch |
|---|---|
| Power Adapter Voltage | AC 110V-240V |
| Data Rate | 10/100Mbps |
| MAC Table | 1K |
| Products Status | Stock |