| Product Name | 24 Port 1G Unmanaged Ethernet Switch |
|---|---|
| Port | 24*10/100/1000M RJ45 And 2*1G SFP Uplinks |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Power | Single AC Input(100-240V) |
| Customization | YES |
| Product Name | 4 Port Industrial Fiber Optic Bypass Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 4*100M/1G RJ45/PoE |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Budget | 120W |
| Prodcut Name | 16 Port Gigabit PoE Manageable Switch |
|---|---|
| Feature | PoE, L2 Managed |
| PoE Budget | 15.4W/30W, 200W Budget |
| Power | Single AC Input(100-240V) |
| Customization | Support |
| Product Name | 5 Port Managed PoE Network Switch |
|---|---|
| Copper | 5*10/100/1000Mbps RJ45 With PoE |
| Feature | Web Managed, PoE Af/at |
| Chipset | Realtek |
| OEM | Support |
| Prodcut Name | 24 Port PoE Web Managed Switch |
|---|---|
| Feature | PoE, L2 Managed |
| PoE Budget | 15.4W/30W, 300W Budget |
| Power | Single AC Input(100-240V) |
| Customization | Support |
| Product Name | 24 Port L2 L3 Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber | 12*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 12*100M/1G RJ45/PoE |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Budget | 500W |
| Product Name | 8 Port Industrial PoE Network Switch |
|---|---|
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Budget | 120W/240W |
| PoE Output | DC48V, Active PoE |
| Voltage | DC48V Input |
| Product Name | 7 Port Fiber Optic Managed PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G/2.5G SFP Slot |
| Copper | 6*100M/1G RJ45/PoE |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Budget | 90W/180W |
| Product Name | Industrial Fast Network Fiber Media Converter |
|---|---|
| Dimension | 114*93*35mm |
| Weight | 0.35kg, Net Weight |
| Copper | 2*100/1000Mbps Without PoE |
| Fiber | 1*100M SFP Slot |
| Product Name | Analog Video Digital Optical Converter |
|---|---|
| Fiber | FC Port |
| Video | 8ch, BNC Interface |
| Voltage | DC Input 5V Or 12V |
| Compatible | NTSC/PAL/SECAM |