| Product Name | PLC Io Module |
|---|---|
| Use | Industrial Control |
| Protocol | Modbus |
| IO Response Time | Minimum 500us |
| Working Voltage | 24VDC (voltage Range 18VDC~28VDC) |
| Product Name | RS485 To Fiber Optic Converter |
|---|---|
| Video | 8ch, Analog Video |
| Data | 1ch, RS485 Format |
| Wavelength | 1310nm/1550nm |
| Voltage | 5V |
| Product Name | Video Data Optic Converter |
|---|---|
| Wavelength | 1310nm/1550nm |
| Distance | 20km |
| Optical Port | FC |
| Dimension | 17.9*12.8*2.9cm |
| Product Name | Contact Closure Fiber Transmitter Receiver |
|---|---|
| Channel | 8 |
| Direction | Bidi |
| Dimension | 17.9*12.8*2.9cm |
| Voltage | DC5V 2A |
| Product Name | BNC Video Digital Optical Converter |
|---|---|
| Fiber | FC Port, Single Fiber |
| Distance | 20Km On Single Mode Fiber |
| Power | DC Input, 5V1A |
| Dimension | 17.9cm*13.1cm*5cm |
| Product Name | Fiber Media Converter |
|---|---|
| Fiber Connector | SC Standard, ST/FC Optional |
| Transmission Distance | 60km |
| Input Voltage | DC 5V1A With External Power Adapter |
| Sample | Available |
| Product Name | Gigabit Commercial PoE Splitter |
|---|---|
| Port | PoE In, Data Out, DC Output |
| Output Voltage | DC12V/DC24V |
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Installation | Wall Mount |
| Product Name | 10gb SFP Module LC MM |
|---|---|
| Distance | 300m, SR |
| Fiber | LC, Duplex, 850nm |
| Working Temp | -40~+75°C |
| Feature | 10Gb/s, Hot Pluggable |