| Product Name | 5 Port Network Switch |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 Hours |
| Brand | Olycom/customized/no Brand |
| Surge Protection | ±6KV |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product Name | 8 Port L2 Managed Network Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*1G SFP Slots |
| Copper | 8*10/100/1000Mbps RJ45 |
| Feature | L2 Managed, Non-PoE |
| Chipset | Realtek |
| Product Name | Gigabit Industrial PoE Fiber Switch |
|---|---|
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| PoE Budget | 120W/240W |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| POE Power Supply Input Voltage | 48V (max 52V) |
| Product Name | 2 Port Mini Optic Fiber Converter |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 Hours |
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Housing | Din-rail/Wall Mounting |
| Products Status | Stock |
| Product Name | 2 Port Unmanaged Fiber Media Converter |
|---|---|
| Network Speed | 10/100Mbps |
| Fiber Type | SC Single Fiber |
| Chip | Realtek |
| Customization | Support |
| Product Name | Unmanaged 5 Port PoE Switch |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 Hours |
| Brand | Olycom/customized/no Brand |
| Surge Protection | ±6KV |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product Name | 5 Port Gigabit Solar PoE Switch |
|---|---|
| Power Input | DC12V~DC48V Dual Input |
| PoE Budget | 120W |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Output | DC48V |
| Product Name | Optical Bypass Switch |
|---|---|
| Connector | LC |
| Weight | 350g |
| Mounting Type | Din Rail, Wall Or Desktop |
| Power Input | DC12V~DC52V |
| Product Name | Optical Bypass Industrial Switch |
|---|---|
| Bypass Port | 2*2B LC Port |
| Surge Protection | 6KV |
| PoE Standard | IEEE802.3af/at/bt |
| Power Input | DC48V~DC52V |
| Prodcut Name | 16 Port Commercial PoE Fiber Switch |
|---|---|
| Feature | PoE, Unmanaged |
| PoE Budget | 15.4W/30W, 300W Budget |
| Power | AC Input(100-240V) |
| Customization | Yes |