| Product Name | Industrial PoE Media Converter |
|---|---|
| Fiber | 1*SFP Slot 100Mbps |
| Copper | 1*10/100Mbps Without PoE |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| PoE Budget | 15.4W/30W |
| Product Name | Industrial Managed POE Switch |
|---|---|
| Speed | 1.25Gbps |
| POE Budget | 240W |
| Voltage Input | DC48V |
| Warranty | 3 Years |
| Product Name | 8 Port Din PoE Managed Switch |
|---|---|
| PoE Budget | 480W/720W |
| PoE Protocol | PoE Af/at/bt Standard |
| Management | Support, Layer 2 |
| Mounting Method | Din Rail Type |
| Product Name | 8 Port Ethernet POE Switch |
|---|---|
| Power Adapter Voltage | AC 110V-240V |
| PoE Ports | 8 Ports Support Poe |
| Consumption | 120W/150W |
| Dimension (L ×W × H) | 220mm*140mm*45mm |
| Product Name | Mini Industrial 4 Port PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G SFP Slots |
| Copper | 2*10/100/1000Mbps RJ45/PoE |
| PoE Protocol | 15.4W/30W |
| Feature | PoE, Unmanaged |
| Product Name | Mini Rugged Gigabit POE Fiber Switch |
|---|---|
| Port | 3 |
| Weight | 350g Net Weight |
| Voltage | DC48V |
| POE Budget | 60W |
| Product Name | Gigabit Industrial PoE Fiber Switch |
|---|---|
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| PoE Budget | 120W/240W |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| POE Power Supply Input Voltage | 48V (max 52V) |
| Product Name | 8 Port L2 Managed Network Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*1G SFP Slots |
| Copper | 8*10/100/1000Mbps RJ45 |
| Feature | L2 Managed, Non-PoE |
| Chipset | Realtek |
| Fiber Port Type | MM,up To 2km; SM, Up To 120km |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 Hours |
| Surge Protection | ±4KV |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product Name | Fiber Optic Media Converter |
|---|---|
| Use | CCTV Security System |
| Power Supply Standard | IEEE802.3AF/AT |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Power Supply | DC 48V |