| Product Name | 8 Port DIN Gigabit PoE Switch |
|---|---|
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Budget | 120W/240W |
| PoE Output | DC48V, Active PoE |
| Voltage | DC48V Input |
| Product Name | Fast Ethernet SC Fiber Media Converter |
|---|---|
| Network Speed | 10/100Mbps |
| Wavelength | 850nm Or 1310nm |
| Fiber | SC Dual Fiber |
| Installation | Din Rail Mounting |
| Features | L2 Managed, Non-PoE |
|---|---|
| Product Name | Layer 2 Managed Gigabit Fiber Switch |
| Fiber Port | 2*100M/1G/2.5G |
| Copper Port | **10/100/1000Mbps |
| Input Voltage | DC12-52V |
| Product Name | 8 Port Din Rail PoE Managed Switch |
|---|---|
| Speed | 1G/2.5G For Optical, Gigabit For Copper |
| PoE Budget | 480W |
| PoE Standard | PoE Af/at/bt, Max 90W Output |
| Mounting Type | Din Rail, Desktop Use |
| Product Name | Gigabit Ethernet PoE Switch |
|---|---|
| Speed | Full Gigabit Based |
| Power Budget | 60W |
| PoE Protocol | PoE Af/at Compliant |
| Power Input | AC100~240V |
| Product Name | 10G Managed Ethernet POE Switch |
|---|---|
| Power | DC48V |
| MAC Address Table Size | 32K |
| Safety Certificate | CE, FCC, RoHS |
| Product Dimension | 440*281*44mm |
| Product Name | 2 Port Fiber Media Converter |
|---|---|
| Power Adapter Voltage | DC48V |
| Data Rate | 10/100Mbps |
| PoE Output Power | 15.4W/30W |
| Sample | Available |
| Product Name | 10G Managed Fiber Switch |
|---|---|
| Port Speed | 100M/1G/2.5G/10G |
| Power Input | AC100V~AC240V |
| Feature | L3 Managed, Non-PoE |
| Packaging Details | 1pc in a carton, 3.12kg/pc gross weight |
| Product Name | 10G Commercial Managed Network Switch |
|---|---|
| Fiber Spee | 4*1G/2.5G/10G |
| Copper Speed | 10/100/1000M |
| Feature | L2 Managed, Non-PoE |
| Voltage | AC100V~AC240V |
| Product Name | 30-Port L3 Managed Fiber PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 6*1G/2.5G/10G Uplink |
| Copper | 24*100M/1G/2.5G LAN/PoE |
| PoE Budget | 400W |
| PoE Standard | 802.3af/802.3at |