| Product Name | Outdoor PoE Managed Switch 5 Port |
|---|---|
| RJ45 Port | 4 X 10/100/1000M RJ45 Ports |
| Fiber Port | 1 SFP Port, 100M/1G/2.5G |
| Power Terminal | Phoenix Terminal |
| POE Function | 802.3af/at |
| Product Name | 10 Port Gigabit Managed PoE Switch |
|---|---|
| PoE Protocol | 802.3af/802.3at/802.3bt |
| Ethernet Speed | 10/100/1000Mbps |
| Fiber Speed | 100M/1G/2.5G |
| PoE Budget | 720W |
| Product Name | 24 Port Gigabit PoE Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber Port | 4*1G/2.5G/10G |
| Copper Port | 24*1G LAN/PoE |
| PoE Standard | 802.3af/802.3at |
| Feature | L3 Managed, PoE |
| Product Name | 8 Port L2 Managed PoE Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 8*10/100/1000Mbps RJ45/PoE |
| Feature | L2 Managed, PoE Af/at 240W |
| Customization | Support |
| Product Name | 6 Port L2+ Rugged Managed PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 4*10/100/1000Mbps RJ45/PoE |
| Feature | L2 Managed, PoE Af/at 60W/120W |
| Customization | Support |
| Product Name | Poe Switch 8 Port |
|---|---|
| POE Standard | AF/AT |
| Mounted Way | Din Rail |
| Power Supply | 48V-52VDC |
| Jumbo Frame | 9.6KB |
| Product Name | Industrial Managed Poe Switch |
|---|---|
| Surge Protection | 4KV |
| POE Ports | 8 |
| RJ45 Ports | 8 |
| Fiber Ports | 8 |
| Product Name | 4 Poe Port Switch |
|---|---|
| Power Adapter Voltage | AC 110V-240V |
| Data Rate | 10/100Mbps |
| MAC Table | 1K |
| Products Status | Stock |
| Product Name | 9 Port Unmanaged Hybrid Network Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*10G SFP+ Port |
| Ethernet | 8*2.5G, Downward Compatible |
| Feature | Unmanaged, PoE Is Optional |
| Power Input | DC12V |
| Prodcut Name | 24 Port Gigabit Fiber Network PoE Switch |
|---|---|
| Feature | PoE, Unmanaged |
| PoE Budget | 15.4W/30W, 300W Budget |
| Power | AC Input(100-240V) |
| Customization | Yes |