| Product Name | Gigabit Commercial PoE Splitter |
|---|---|
| Port | PoE In, Data Out, DC Output |
| Output Voltage | DC12V/DC24V |
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Installation | Wall Mount |
| Product Name | 10gb SFP Module LC MM |
|---|---|
| Distance | 300m, SR |
| Fiber | LC, Duplex, 850nm |
| Working Temp | -40~+75°C |
| Feature | 10Gb/s, Hot Pluggable |