| Product Name | Data Video Fiber Optic Converter |
|---|---|
| Video | 4ch, 2MP, BNC Port |
| Data | 1ch, RS485 |
| Data Rate | 115Kbps |
| Power | DC5V1A |
| Power Input | DC48V~52V |
|---|---|
| MAC | 8K |
| Dimension | 158*114.8*60mm |
| Weight | 0.75Kg |
| PoE Output | DC48V |
| Product Name | 1.25Gbps Hardened Poe Media Converter |
|---|---|
| POE Budget | 30W |
| Size | 114*93*35mm |
| Voltage | DC48V~DC52V |
| POE Standard | PoE Af/at |
| Product Name | 8 Port Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Installation | Din-rail/Wall Mounting |
| OEM | Accept |
| Surge Protection | ±6KV |
| Application | Vehicle Network, Industrial Automation |
| Product Name | Managed Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| Switch Capacity | 40Gbps |
| Condition | 100% Original Brand |
| Transmission Rate | 10/100/1000Mbps |
| Weight | 0.8kg |
| Product Name | 5 Port Gigabit POE Ethernet Switch |
|---|---|
| Customization | Support |
| Chip | Realtek |
| LEDs | Power, Network, PoE |
| Input Voltage | DC48-52V |
| Product Name | 5-Port WEB Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Speed | 5*100/1000M Auto-adaptive Copper |
| Feature | Non-PoE, RSTP, 802.1Q |
| Power Input | DC12V~DC52V |
| Chip | Realtek |
| Product Name | 8 Port L2+ Managed Industrial Network Switch |
|---|---|
| Fiber | 4*1G/2.5G SFP Slots |
| Ethernet | 4*100M/1G RJ45 Without PoE |
| Feature | Managed, Non-PoE |
| Customization | Support |
| Product Name | 8 Port L2+Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Ethernet | 10*100M/1G RJ45 Uplink Without PoE |
| Feature | L2+ Manageable, Non-PoE |
| Customization | Support |
| Product Name | 18 Port Desktop Ethernet Switch |
|---|---|
| Power | AC 100-240V |
| MAC Address Table Size | 16K |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Bandwidth | 120Gbps |