| Product Name | 6 Port Gigabit Industrial Managed POE Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G/2.5G SFP Slot |
| Copper | 6*10/100/1000M RJ45 With PoE |
| PoE Distance | 100-meter |
| PoE Standard | IEEE802.3af/at |
| Product Name | 8 Port Industrial PoE Managed Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 6*10/100/1000Mbps RJ45/PoE |
| PoE Budget | 6*802.3af/802.3at=max 180W |
| Power Supply | 48V (max 52V) |
| Product Name | 10G 24 Port Managed Poe Switch |
|---|---|
| Fiber Port | 4*10g SFP |
| Bandwidth | 128Gbps |
| OEM | Accept |
| Product Dimensions | 440*205*44mm |
| Product Name | Managed Industrial Gigabit Ethernet POE Switch |
|---|---|
| Transmission Rate | 10/100/1000Mbps |
| Safety Class | IP40 |
| Function | LACP, POE, QoS, SNMP, VLAN Support... |
| Mounting Method | Din-rail Mounting |
| Product Name | Gigabit Industrial Managed Network Switch |
|---|---|
| Ports | 2*SFP Slots, 4*gigabit Ethernet |
| Feature | Managed, Non-POE |
| Power Supply | DC12V, DC24V |
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Model No. | IM-WP054GE |
|---|---|
| Uplink | 1*100/1000M LAN Port |
| Downlink | 4*100/1000M LAN/PoE Ports |
| PoE Budget | 120W |
| Input Voltage | DC 48-52V |
| Product Name | 8 Port Industrial Poe Managed Switch |
|---|---|
| PoE Protocol | PoE Af/at/bt |
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Power Input | DC48V~DC57V |
| Mounting Method | Din Rail |
| Product Name | 16 Port 2.5g Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber Speed | 1G/2.5G/10G |
| Copper Speed | 100/1000/2500M |
| Feature | Unmanaged, PoE Is Optional |
| Power Input | AC100V~240V |
| Product Name | Solar Poe Switch |
|---|---|
| LEDS | Power, Network, Fiber |
| Brand | Olycom/customized/no Brand |
| Surge Protection | ±6KV |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product Name | 6 Port DIN Fast Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M SFP Slots |
| Copper | 4*10/100M RJ45 Without PoE |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Customization | Support |