| Features | Vlan, Extend Mode |
|---|---|
| Product Name | 24 Port Commercial Poe Network Switch |
| PoE Budget | 300W |
| Rate | 10/100Mbps And Gigabit Uplinks |
| Power Input | AC Input, 100V~240V |
| Product Name | 10G Fiber Optic Switch |
|---|---|
| Port | 8*1G/2.5G/10G Fiber |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Power | DC12V Input |
| Packaging Details | 1 piece in a box, 0.86Kg G.W. |
| Product Name | Industrial Gigabit Fiber Media Converter |
|---|---|
| Function | Unmanaged, PoE |
| Fiber Type | SC Single Fiber |
| PoE Budget | 15.4W/30W |
| Power Supply | DC48V |
| Product Name | Din-rail Ethernet Gigabit Switch |
|---|---|
| Fiber Port | SFP Slot |
| Dimension | 113.8* 93*34.9mm |
| Safety Class | IP40 |
| Warranty | 3 Years |
| Product Name | 8 Port Managed Industrial Switch |
|---|---|
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Transmission Distance | 2KM-120KM |
| Brand | Olycom/customized/no Brand |
| MOQ | 1 Pcs |
| Fiber Ports | 2 SFP Support 2.5G |
|---|---|
| Product Name | 2.5G Managed POE Switch |
| Surge Protection | ±6KV |
| Power Supply Pin | 1/2 (V+),3/6 (V-); 4/5 (V+),7/8 (V-) |
| Packaging | Netural Packing |
| Product Name | 10G Managed Industrial Switch |
|---|---|
| Fiber Ports | 4 SFP Ports Support 10G |
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| Data Processing | Store And Forward |
| Bypass Function | Optional |
| Optical Fiber | 4 LC Port |
|---|---|
| Certificaiton | CE FCC ROHS Compliance |
| Surge Protection | ±6KV |
| Power Input | 48 To 52v DC Redundant Power |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Fiber Port Type | MM,up To 2km; SM, Up To 120km |
|---|---|
| Certificaiton | CE FCC ROHS Compliance |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Casing | Metal |
| Product Name | Managed Industrial PoE Fiber Switch |
|---|---|
| PoE Protocol | PoE Af/at/bt |
| Fiber Speed | 100M/1G/2.5G |
| Copper Speed | 10/100/1000Mbps |
| Custmization | Support |