| Product Name | 8 Port Unmanaged Poe Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| POE Ports | 6 Ports Support Poe |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Power Input | 48 To 52v DC Redundant Power |
| Product Name | 5 Port Voltage Booster Switch |
|---|---|
| PoE Ports | 1-4 Port Support PoE 30W |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Surge Protection | ±6KV |
| Power Supply | DC12/24/48V Dual Power Input |
| Product Name | 2.5g Unmanaged Ethernet Switch |
|---|---|
| Bandwidth | 45Gbps |
| Ethernet Ports | 4*2.5G RJ45 Ports |
| Uplink Ports | 2*10Gbps Sfp+ Port |
| OEM | Accept |
| Product Name | 24 Port Managed Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber Speed | 1G Based |
| Copper Speed | 10/100/1000Mbps |
| Feature | L2 Managed, Non-PoE |
| Power Input | AC100V~AC240V |
| Product Name | 10/100Mbps Industrial POE Switch |
|---|---|
| Operating Temperature | -40 ℃ ~ + 75 ℃ |
| Color | Black |
| Mounted Way | Din-Rail Mounting |
| Material | Metal |
| Product Name | 5 Port Industrial Managed Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G/2.5G SFP Slot |
| Ethernet | 4*10/100/1000Mbps Copper Without PoE |
| Chip | Vitesse |
| Voltage | DC12V~52V |
| Product Name | 7 Port Industrial Managed Fiber Switch |
|---|---|
| Rate | 10/100/1000Mbps |
| Size | 158*115*60mm |
| Weight | 0.75kg Net Weight |
| Voltage | DC12V~52V |
| Product Name | 4 Port Gigabit Unmanaged Network Switch |
|---|---|
| Material | Metal |
| Weight | 0.2kg |
| Dimension | 27*123*85mm |
| Voltage | DC5V 2A |
| Product Name | 4 Port Fast Ethernet PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M SFP Slots |
| Copper | 4*10/100Mbps RJ45/PoE |
| PoE Budget | 120W |
| PoE Distance | 100-meter |
| Product Name | 4 Port CCTV Poe Switch |
|---|---|
| Speed | 10/100Mbps |
| Port | 6 Copper Ports |
| PoE Budget | 55W |
| PoE Protocol | PoE Af/at Compliant |