| Product Name | 24 Port Managed Poe Switch |
|---|---|
| Installation | Rack-mounted |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Network | POE, ERPS, STP, RSTP, SNMP |
| Sample | Available |
| Product Name | 8 Port Unmanaged Network Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M SFP Slots |
| Ethernet | 6*10/100Mbps |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Certification | CE RoHS FCC |
| Product Name | Industrial Managed Switch |
|---|---|
| Manufacturer | OLYCOM |
| SFP Ports | 4 |
| Network Ports | 4 |
| Dimension | 158 X 114.8 X 60mm |
| Product Name | 5 Port Industrial Managed Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G/2.5G SFP Slot |
| Ethernet | 4*10/100/1000Mbps Copper Without PoE |
| Chip | Vitesse |
| Voltage | DC12V~52V |
| Product Name | Gigabit Waterproof Ethernet Switch |
|---|---|
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Feature | Unmanaged, Non-POE |
| Housing | Metal, IP40 Grade |
| Voltage | 24V |
| Product Name | 5 Port E-mark Rugged Ethernet Switch |
|---|---|
| Speed | 5*100/1000Mbps |
| Feature | Unmanaged, Non-POE |
| Applciation | Vehicle Network And Automative Solution |
| Voltage | Dual DC12V/DC24V/DC48V |
| Product Name | 5 Port Gigabit POE Ethernet Switch |
|---|---|
| Customization | Support |
| Chip | Realtek |
| LEDs | Power, Network, PoE |
| Input Voltage | DC48-52V |
| Product Name | 24 Port Gigabit Managed Switch |
|---|---|
| Power | DC48V-52V Redundant Power |
| MAC Address Table Size | 8K |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Safety Class | IP30 |
| Product Name | 10/100Mbps Industrial POE Switch |
|---|---|
| Operating Temperature | -40 ℃ ~ + 75 ℃ |
| Color | Black |
| Mounted Way | Din-Rail Mounting |
| Material | Metal |
| Product Name | Gigabit 6 Port Industrial Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*1000M SFP Slot |
| Copper | 6*10/100/1000Mbps |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Power Supply | 12-52VDC |