| Product Name | 5 Port Industrial Poe Switch |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 Hours |
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Certificaiton | CE FCC ROHS Compliance |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product Name | Managed Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Managed | Yes, L2 |
| Connector Type | SFP |
| Mac | 8K |
| Operating Temperature | -40 ℃ To + 75℃ |
| Product Name | Industrial Ethernet Switch 5 Port |
|---|---|
| Ports | ≤ 8 |
| RJ45 Ports | 4 |
| Switch Capacity | 40G |
| Operating Temperature | -40~+75°C |
| Product Name | 8 Port Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| Ports | 12 |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Weight | 750g |
| Condition | Original New |
| Product Name | 5 Port Poe Network Switch |
|---|---|
| RJ45 Ports | 4 |
| Shell | Metal Casing |
| Support PoE AT/AF | Yes |
| Communicati'o'nommunication Mode | Full-duplex & Half-duplex |
| Product Name | 8 Port Industrial Managed Switch |
|---|---|
| Rate | 10/100/1000Mbps |
| Dimension | 158*115*60mm |
| Weight | 0.75kg |
| Voltage | DC12V~52V |
| Product Name | 5 Port Hardened Network Switch |
|---|---|
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Feature | Unmanaged |
| Voltage | 12V, 24V |
| Size | 114*93*35mm |
| Product Name | 5 Port Industrial Poe Extender |
|---|---|
| PoE Ports | 1-4 Port Support PoE 30W |
| PD Input | Port 5, 30W/60W/90W |
| Surge Protection | ±6KV |
| Transmission Mode | Storage And Forward |
| Name | 4 Port Industrial Fiber Switch |
|---|---|
| POE Port | 4 POE Port |
| Fiber Port | 2 Fiber Port |
| Rate | 10/100/1000M |
| Function | Support PoE 15.4W/30W |
| Product Name | 5 Port Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| POE Ports | 4 Ports Support Poe |
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| OEM | Available |
| LEDs | Power, Network, Fiber |