| Fiber Ports | 2*1G SFP Slots |
|---|---|
| Ethernet Ports | 6*10/100/1000Mbps RJ45 |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Operating Temperature | -40℃~+75℃ |
| Mounted Way | Din-rail Mounting |
| Product Name | Industrial Gigabit PoE Switch 4 Port |
|---|---|
| Fiber | 2*1G SFP Slots |
| Copper | 4*10/100/1000Mbps RJ45/PoE |
| PoE Protocol | PoE Af/at |
| PoE Budget | 120W |
| Product Name | Industrial 2 Port 10/100/1000M Ethernet Media Converter |
|---|---|
| Operating Temperature | -40 ~ 85℃ |
| Input Power | 9-36VDC |
| Waterproof | IP40 |
| Size | 113.8 X 93 X 34.9mm |
| Product Name | Industrial Fiber Network Switch |
|---|---|
| Fiber Speed | 1*100M/1G SFP Slot |
| Copper Speed | 2*10/100/1000Mbps |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Chip | Realtek |
| Product Name | Gigabit Industrial 4 Port PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G SFP Slot |
| Copper | 4*10/100/1000M RJ45/PoE |
| PoE Protocol | PoE Af/at, 60W Is Optional |
| PoE Distance | 100 Meters |
| Features | Unmanaged, Non-PoE |
|---|---|
| Product Name | Industrial Unmanaged Fiber Switch |
| Fiber Speed | 100M, SFP Slot |
| Ethernet Speed | 10/100Mbps |
| Chip | Realtek |
| Product Name | 20KM Industrial Gigabit Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G SFP Slot |
| Copper | 1*10/100/1000M Auto-sensing Speed |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Customization | Support |
| Product Name | 8 Port Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Ethernet Ports | 8*10/100/1000M |
| Fiber Ports | 4*1G SFP Slots |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Safety Class | IP40 |
| Product Name | 10 Port Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Transmission Rate | 10/100/1000Mbps |
| Ethernet Ports | 8*RJ45 Ports |
| Fiber Ports | 2*1G SFP Ports |
| Chipset | Realtek |
| Product Name | E-mark 8 Port Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Working Speed | 10/100M Or 10/100/1000M |
| Application | Automotive Solution |
| Customization | Support |
| Chipset | Realtek |