| Product Name | 8 Port Poe Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber Port | 1 * SFP Port |
| Rate | 10/100/1000Mbps |
| Ethernet Port | 8 GJ45 Port |
| Shell | Corrugated Metal Shell |
| Model No. | IM-WP054GE |
|---|---|
| Port | 5x10/100/1000M UTP RJ45 |
| PoE Distancc | 100-meter |
| LEDs | Power, Network, PoE |
| Voltage | Dual DC48V Input |
| Product Name | 6 Port POE Fiber Switch |
|---|---|
| PoE Output Power | 15.4W/30W |
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Safety Certificate | CE, FCC, RoHS |
| Product Dimension | 200*118*44.5mm |
| Product Name | 10/100Mbps Industrial Network Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M SFP Slots |
| Copper | 4*10/100Mbps RJ45 |
| Customization | Yes |
| Chip | Realtek |
| Product Name | 4 Port Gigabit Industrial PoE Switch |
|---|---|
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Budget | 120W |
| PoE Output | DC48V, Active PoE |
| Voltage | DC48V Input |
| Power Input | DC 48-57V Redundant Power |
|---|---|
| Fiber Ports | 2 SFP Support 2.5G |
| Product Name | Managed Industrial POE Switch |
| Surge Protection | ±6KV |
| Sample | Available |
| Product Name | 6 Port Managed Industrial POE Switch |
|---|---|
| Power Input | DC48V |
| Transmission Distance | 2KM-120KM |
| Use | Smart City |
| Network Medium | Cat5 (UTP) Or More |
| Product Name | Gigabit Ethernet Managed PoE Switch |
|---|---|
| Port | 12 |
| PoE Budget | 240W |
| PoE Standard | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Voltage | DC48V |
| Product Name | 6 Port Gigabit Unmanaged Fiber Switch |
|---|---|
| OEM | Support |
| Dimension | 114*93*35mm |
| Weight | 0.35kg |
| Voltage Input | DC12V/DC24V/DC48V |
| Product Name | Industrial Managed Network Switch |
|---|---|
| Transmission Rate | 10/100/1000Mbps |
| Fiber PoTransmission Raterts | 12 * SFP Fiber Ports |
| RJ45 Ports | 12* RJ45 Ports |
| System Bandwidth | 48Gbps |