| Ethernet Ports | 8 |
|---|---|
| Product Name | Gigabit E-mark Industrial Network Switch |
| Reverse Connection | Support |
| System Bandwidth | 16Gbps (non-traffic Jam) |
| Working Temperature | -40~75℃ |
| Product Name | 6 Port 2.5g Ethernet Switch |
|---|---|
| Power | AC 100-240V |
| Ethernet Ports | 4*2.5G RJ45 Ports |
| Uplink Ports | 2*10Gbps Sfp+ Port |
| Safety Certificate | CE, FCC, RoHS |
| Product Name | 8 Port Gigabit Poe Switch |
|---|---|
| PoE Ports | 8 Ports Support Poe |
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| Total Budget | 240W |
| OEM | Support |
| Product Name | 5 Port Gigabit PoE Switches |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G SFP Slot |
| Ethernet | 4*10/100/1000M RJ45/PoE |
| PoE Distance | 100-meter |
| PoE Budget | 120W Max |
| Product Name | Industrial Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Bandwidth | 26G |
| MAC Address | 8K |
| Waterproof | IP40 |
| Warranty | 3 Years |
| Product Name | Network Switch Hub 4 Port |
|---|---|
| Fiber Port | 1*100M SFP Slot |
| Network Port | 1*10/100Mbps |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Chip | Realtek |
| Product Name | 7-Port Fast Ethernet Industrial Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M SFP Slot |
| Power Supply | Dual 12-52VDC Input |
| Ethernet | 6*Auto-sensing 10/100Mbps |
| Chip | Realtek |
| Product Name | 8 Port POE++ Managed Switch |
|---|---|
| POE Budget | 720W |
| POE Standard | 15.4W/30W/60W/90W |
| Dimension | 165*112*45.5mm |
| Weight | 700g |
| Product Name | 8 Port E-Mark GbE Switch |
|---|---|
| Speed | 10/100/1000Mbps Auto-sensing |
| Application | Vehicle Network |
| Dimension | 158*115*60mm |
| Weight | 0.75kg Net Weight |
| Product Name | POE Fiber Switch |
|---|---|
| Power | AC 100~240V 50/60Hz |
| Bandwidth | 12Gbps |
| Power Input | DC52V |
| Forwarding Mode | Store Forward |