| Power Supply | DC 48V Redundant Power |
|---|---|
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Function | LACP, POE, QoS, SNMP, VLAN Support |
| Surge Protection | ±6KV |
| Certificaiton | CE FCC ROHS Compliance |
| Product Name | Industrial Gigabit Fiber Switch |
|---|---|
| OEM/ODM | Support |
| Fiber | 2*100M/1000M Fiber Slot |
| Ethernet | 4*10/100/1000M RJ45 |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Product Name | Gigabit Industrial SFP Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G SFP Slots |
| Copper | 2*10/100/1000Mbps RJ45 |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Customization | Support |
| Product Name | 5-Port Gigabit Industrial Optical POE Switch |
|---|---|
| Input Voltage | DC48-52V |
| Optical Ports | 1 |
| Working Temperature | -45~85℃ |
| Ethernet Port | 4 |
| Product Name | 8 Port Network Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| POE Ports | 8 Ports Support Poe |
| Brand | Olycom/customized/no Brand |
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| Product Name | Gigabit Industrial Ethernet Switch 5 Port |
|---|---|
| Power Supply | DC12-52V Dual Power Input |
| Fiber | 1*1000M SFP Slot |
| Copper | 4*10/100/1000Mbps |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Power Supply | DC 12-52V |
|---|---|
| Working Temperature | -45~75℃ |
| Product Name | 5 Port Industrial Ethernet Swtich |
| Dimension | 113.8 X 93 X 34.9mm |
| Applciation | Traffic Control And Transportation |
| Product Name | 8 Port Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| Installation | Din-rail/Wall Mounting |
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Surge Protection | ±6KV |
| Casing | Metal |
| Product Name | 16 Port Industrial Poe Switch |
|---|---|
| POE Standard | 15W/30W/60W |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Function | LACP, POE, QoS, SNMP, VLAN Support |
| Product Name | 5 Port Industrial Ethernet Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M SFP Slot For SM/MM Modules |
| Copper | 4*10/100Mbps |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| IP Level | IP40 |