| Product Name | Gigabit 4 Port Industrial Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G SFP Slots |
| Copper | 2*10/100/1000Mbps |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Customization | Yes |
| Product Name | 5 Port Gigabit PoE Ethernet Switch |
|---|---|
| Speed | 10/100/1000Mbps Auto-sensing |
| Function | PoE Af/at, Unmanaged |
| PoE Budget | 60W/120W, 240W Is Optional |
| Input Voltage | DC48-52V |
| Product Name | 5 Port Din-rail Gigabit Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G SFP Slot |
| Copper | 4*10/100/1000Mbps RJ45 |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Customization | Support |
| Power Supply | DC 48-52V Dual Power Input |
|---|---|
| PoE Output Power | 15.4W/30W |
| Product Name | Gigabit Industrial Poe Switch |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Surge Protection | ±6KV |
| Product Name | 6 Port 2.5g Ethernet Switch |
|---|---|
| Power | AC 100-240V |
| Ethernet Ports | 4*2.5G RJ45 Ports |
| Uplink Ports | 2*10Gbps Sfp+ Port |
| Safety Certificate | CE, FCC, RoHS |
| Product Name | 5 Port Gigabit Industrial Network Switch |
|---|---|
| Chipset | Realtek |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Ports | 5*10/100/1000M Auto-sensing RJ45 |
| Packaging Details | One unit device and one user manual are inside one box , sealed and well protected. |
| Product Name | 8 Port Gigabit Poe Switch |
|---|---|
| PoE Ports | 8 Ports Support Poe |
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| Total Budget | 240W |
| OEM | Support |
| Ethernet Ports | 8 |
|---|---|
| Product Name | Gigabit E-mark Industrial Network Switch |
| Reverse Connection | Support |
| System Bandwidth | 16Gbps (non-traffic Jam) |
| Working Temperature | -40~75℃ |
| Product Name | Industrial Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Bandwidth | 26G |
| MAC Address | 8K |
| Waterproof | IP40 |
| Warranty | 3 Years |
| Product Name | 7-Port Fast Ethernet Industrial Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M SFP Slot |
| Power Supply | Dual 12-52VDC Input |
| Ethernet | 6*Auto-sensing 10/100Mbps |
| Chip | Realtek |