| Name | 6 Port 100/1000M Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber Port | 2*100/1000M SFP Slots |
| Copper Port | 4*100/1000M RJ45 |
| Input Voltage | DC12-52V |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Product Name | 8 Port Gigabit Industrial Fiber Switch |
|---|---|
| Ports | 12 |
| Fiber | 4*1G SFP Slots |
| Copper | 8*10/100/1000M RJ45 |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Product Name | 5-Port Fast Ethernet Fiber Optic Switch |
|---|---|
| Fiber` | 1*100M SFP Slot |
| Copper` | 4*10/100Mbps RJ45 |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Power Input | DC12V/DC24V/DC48V |
| Product Name | 2.5G Managed Industrial Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| Power Supply Pin | 1/2 (V+),3/6 (V-); 4/5 (V+),7/8 (V-) |
| PoE Output Power | 30W/60W/90W |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product Name | 8 Port Gigabit Switch |
|---|---|
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Surge Protection | ±6KV |
| OEM | Accept |
| Power Input | 12 To 52v DC Redundant Power |
| Product Name | 10/100Mbps 5 Port Ethernet Switch Hub |
|---|---|
| Fiber Type | SC Single Fiber |
| Distance | 20/40/60/80/100km |
| Ethernet Port | 4* RJ45 Ports |
| Fiber Port | 1* SC Port |
| Product Name | 8 Port Industrial Switch |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 Hours |
| Surge Protection | ±6KV |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product Name | 4 Port Poe Switch |
|---|---|
| RJ45 Ports | 4 |
| SFP Ports | 4 |
| Mounting Method | Din Rail |
| Dimension | 158 X 114.8 X 60mm |
| Product Name | 10G Network Switch |
|---|---|
| Port | 8*100M/1G/2.5G/5G/10G Copper |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Power | Single AC Input |
| Packaging Details | 1 piece in a box, 2.12Kg G.W. |
| Product Name | Outdoor Gigabit Network Switch 8 Port |
|---|---|
| Fiber | 1*1000M SFP Slot |
| Copper | 8*10/100/1000Mbps |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Operating Temperature | -40℃~ +75℃ |