| Product Type | 8 Port Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Ports | 12 |
| Rate | Full Gigabit Ethernet |
| Operating Temperature | -40 ~ 75℃ |
| Power Supply | 12V3A |
| Product Name | 16 Port Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber Ports | 4pcs |
| Network Ports | 16pcs |
| Managed | L2 |
| Dimension | 1U (483x 275 X 44.5mm) |
| Product Name | 8 Port Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Surge Protection | ±6KV |
| OEM | Support |
| Installation | 35mm Din-Rail Or Wall-Mounting |
| Product Name | 12 Port Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Surge Protection | ±6KV |
| OEM | Accept |
| MOQ | 1 |
| Product Name | 5 Port Solar Poe Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| OEM | Accept |
| Power Input | DC12-48V |
| Product Name | 5 Port Ethernet Switch |
|---|---|
| Brand | Olycom/customized/no Brand |
| Surge Protection | ±6KV |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Sample | Available |
| Product Name | Poe Switch 5 Port |
|---|---|
| Material | Rugged Metal Casing |
| POE Standard | Poe Af/at(15.4W/30W) |
| Transmission Distance | Depends On SFP Modules |
| Storage Humidity | 10%~95%,non-condensing |
| Product Name | M12 Industrial Switch |
|---|---|
| Network Ports | 8 X 10/100/1000M 8-Pin M12 Ports |
| Safety Class | IP67 |
| Power Input | DC12-52V Dual Power Input |
| Device Type | Managed |
| Product Name | Industrial Grade Ethernet Switch |
|---|---|
| Ports | One SFP Fiber + Fpur RJ45 |
| Working Temperature | -40°~ 75°C |
| Input Voltage | DC12V-52V |
| Protection Grade | IP40 |
| Product Name | 10/100M Industrial Unmanaged POE Network Switch |
|---|---|
| Working Temperature | -40 ℃ ~ + 75 ℃ |
| Input Voltage | DC 48-52V |
| POE | Support POE AT/AF |
| Safety Class | IP40 |