| Product Name | Managed 16 Port Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| RS485 Ports | 4*RS485 |
| CAN Bus | 2*CAN Bus |
| Function | LACP, POE, QoS, SNMP, VLAN Support |
| Power Input | 48 To 52v DC Redundant Power |
| Product Name | Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| UsePoE Output Power | 15.4W/30W |
| Power Supply Standard | IEEE802.3AF/AT |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Power Supply | DC 48V-52V |
| Product Name | 8 Port Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Transmission Distance | 2KM-120KM |
| OEM | Accept |
| Function | LACP, POE, QoS, SNMP, VLAN Support |
| Product Name | 8 Port Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| OEM | Accept |
| Surge Protection | ±6KV |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Power Input | DC48-52V Redundant Power |
| Product Name | 2.5G Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| Power Supply Pin | 1/2 (V+),3/6 (V-); 4/5 (V+),7/8 (V-) |
| PoE Output Power | 30W/60W/90W |
| OEM | Accept |
| Product Name | 5 Port Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Surge Protection | ±6KV |
| OEM | Accept |
| Power Input | 12 To 52v DC Redundant Power |
| Product Name | 2 Port Industrial Poe Switch |
|---|---|
| Power Input | 48 To 52v DC Redundant Power |
| PoE Output Power | 15.4W/30W |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Sample | Available |
| Product Name | 24 Port 2.5G Ethernet Switch |
|---|---|
| Power | AC 100-240V, 12V 4A |
| Transfer Method | Storage And Forward |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Bandwidth | 160Gbps |
| Product Name | 2 Port Industrial Ethernet Media Converter |
|---|---|
| Transmission Mode | Storage And Forward |
| Reverse Connection | Support |
| Working Humidity | 10%~90%,non-condensing |
| Traffic Control | NEMA-TS2 |
| Product Name | 16 Port Gigabit Poe Switch |
|---|---|
| Power | AC 100-240V |
| MAC Address Table Size | 8K |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Switching Capacity | Switching Capacity |