| Product Name | 5 Port Hardened Network Switch |
|---|---|
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Feature | Unmanaged |
| Voltage | 12V, 24V |
| Size | 114*93*35mm |
| Product Name | 4 Port 10/100/1000 Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Function | Unmanaged, Without PoE |
| Customization | Support |
| Chipset | Yes |
| Working Temperature | -40 ℃ To + 75 ℃ |
| Product Name | 8 Port Industrial Fiber Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber | 4*100M/1G/2.5G SFP |
| Ethernet· | 8*10/100/1000M LAN |
| Function | VLAN, ERPS, QoS, IGMP |
| Working Temperature | -40~75℃ |
| Product Name | 24 Port Gigabit Managed Switch |
|---|---|
| Power | DC48V-52V Redundant Power |
| MAC Address Table Size | 8K |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Safety Class | IP30 |
| Product Name | 9 Port Unmanaged 2.5G Ethernet Switch |
|---|---|
| Backplane Bandwidth | 60Gbps |
| Ethernet Ports | 8*2.5G RJ45 Ports |
| Uplink Ports | 1*10Gbps Sfp+ Port |
| Forwarding Mode | Store Forward |
| Product Name | Gigabit 6 Port Industrial Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*1000M SFP Slot |
| Copper | 6*10/100/1000Mbps |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Power Supply | 12-52VDC |
| Product Name | 8 Port Industrial Poe Switch |
|---|---|
| Brand | Olycom/customized/no Brand |
| Surge Protection | ±6KV |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| POE Ports | 8 Ports Support Poe |
| Product Name | 5 Port Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| POE Ports | 4 Ports Support Poe |
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| OEM | Available |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Product Name | 2 Port Industrial Ethernet Media Converter |
|---|---|
| Rate | 100/1000Mbps |
| Input Power | 12-52VDC |
| Dimension | 113.8 X 93 X 34.9mm |
| Mounting Way | Din-Rail Mounting |
| Product Name | Durable Gigabit Industrial Ethernet POE Switch |
|---|---|
| Power Pin Assignment | 1/2+;3/6- |
| Shell | IP40 Protection Grade, Metal Shell |
| MAC Address Table | 8K |
| MTBF | 500000 Hours |